tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Nowy Harley-Davidson Bronx. Jaki bdzie?
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Nowy Harley-Davidson Bronx. Jaki bdzie?

Autor: Konrad Bartnik 2017.12.14, 10:37 Drukuj

Harley-Davidson złożył w biurze patentowym wniosek o rejestrację nazwy handlowej "Bronx", która zostanie nadana jednemu z nadchodzących premierowych modeli. Nie jest jeszcze znana jego specyfikacja ani data debiutu, ale prawdopodobnie będzie to dość agresywny, typowo miejski motocykl.

Dwie zarezerwowane właśnie nazwy to "Bronx" oraz "Harley-Davidson Bronx", które opisano we wniosku jako dotyczące "motocykli oraz ich strukturalnych części". Można więc z niemal stuprocentową pewnością założyć, że dotyczyć ona będzie nowego modelu motocykla, a nie np. linii miejskich akcesoriów lub ubrań. Rzecznik firmy póki co odmawia komentarza na ten temat, więc pozostają nam jedynie domysły.

NAS Analytics TAG

Bronx kojarzy się jednoznacznie z brutalnym, miejskim otoczeniem, więc raczej na pewno nie będzie to żaden z modeli turystycznych. Obstawiamy, że będzie to mocno wystylizowany bobber z krótkimi błotnikami i grubymi oponami, zbudowany na podwoziu zeszłorocznej serii Softail. Przypomnijmy, że amerykański producent wprowadza w życie ambitny plan 100 nowych modeli w przeciągu 10 lat, więc na Bronxa zapewne nie będziemy czekać zbyt długo. Harley-Davidson lubi prezentować swoje premiery latem, wtedy też dowiemy się więcej.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr