tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Nowy Harley-Davidson Bronx. Jaki będzie?
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Nowy Harley-Davidson Bronx. Jaki będzie?

Autor: Konrad Bartnik 2017.12.14, 10:37 Drukuj

Harley-Davidson złożył w biurze patentowym wniosek o rejestrację nazwy handlowej "Bronx", która zostanie nadana jednemu z nadchodzących premierowych modeli. Nie jest jeszcze znana jego specyfikacja ani data debiutu, ale prawdopodobnie będzie to dość agresywny, typowo miejski motocykl.

Dwie zarezerwowane właśnie nazwy to "Bronx" oraz "Harley-Davidson Bronx", które opisano we wniosku jako dotyczące "motocykli oraz ich strukturalnych części". Można więc z niemal stuprocentową pewnością założyć, że dotyczyć ona będzie nowego modelu motocykla, a nie np. linii miejskich akcesoriów lub ubrań. Rzecznik firmy póki co odmawia komentarza na ten temat, więc pozostają nam jedynie domysły.

Bronx kojarzy się jednoznacznie z brutalnym, miejskim otoczeniem, więc raczej na pewno nie będzie to żaden z modeli turystycznych. Obstawiamy, że będzie to mocno wystylizowany bobber z krótkimi błotnikami i grubymi oponami, zbudowany na podwoziu zeszłorocznej serii Softail. Przypomnijmy, że amerykański producent wprowadza w życie ambitny plan 100 nowych modeli w przeciągu 10 lat, więc na Bronxa zapewne nie będziemy czekać zbyt długo. Harley-Davidson lubi prezentować swoje premiery latem, wtedy też dowiemy się więcej.

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę