tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Yamaha Tenere 700 hitem sprzeday w Niemczech i Wlk. Brytanii - zdetronizowaa BMW GS-a!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Yamaha Tenere 700 hitem sprzeday w Niemczech i Wlk. Brytanii - zdetronizowaa BMW GS-a!

Autor: Janusz Bbenek 2019.12.03, 13:54 8 Drukuj

Pokonać BMW R1250GS na jego własnym podwórku to niezwykle trudna sztuka, która właśnie udała się znacznie skromniejszemu modelowi Yamahy - Tenere 700. W niezwykle konkurencyjnym segmencie enduro japońska maszyna doskonale radzi sobie również na rynku brytyjskim.

Yamaha Tenere 700 rodziła się w bólach, ale wyniki sprzedaży po pierwszym sezonie pokazują, że warto było czekać. O zdobyciu sympatii klientów zdecydowała dopracowana, ale niezbyt skomplikowana konstrukcja, świetny silnik, umiarkowana masa i bardzo konkurencyjna cena.

NAS Analytics TAG

W październiku turystycznej terenówce Yamahy udała się naprawdę duża sztuka. W Niemczech prześcignęła w wynikach sprzedaży tradycyjnego lidera tamtego rynku, BMW R1250GS. Tenere 700 znalazła 310 nabywców, a BMW "tylko" 242. Trzecia w tym segmencie była Honda Africa Twin 1000, sprzedana w liczbie 181 sztuk, ale na pewno w przyszłym sezonie, wraz z nową wersją 1100 jej wynik będzie dużo lepszy.

Należy jednak uczciwie zauważyć, że BMW wciąż prowadzi w zestawieniu rocznym - ponad 9000 sprzedanych motocykli! To przy okazji pokazuje różnice między naszym ryneczkiem, a Niemcami.

Więcej informacji o motocyklu Yamaha Tenere 700 znajdziesz na stronie Yamaha Motor Poland.

 

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 3
Poka wszystkie komentarze
Autor: M 04/12/2019 16:59

Dokadnie, zgadzam si.

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr