tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Yamaha Tenere 700 otrzymuje nagrod w prestiowym konkursie wzornictwa!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Yamaha Tenere 700 otrzymuje nagrod w prestiowym konkursie wzornictwa!

Autor: Raff 2020.03.31, 10:43 Drukuj

Red Dot Award - tę prestiżową nagrodę otrzymała w tym roku Yamaha Tenere 700. Jury, złożone z 40 ekspertów wzornictwa przemysłowego, marketingu i komunikacji, wyróżniło japońską już po raz dziewiąty z rzędu.

Red Dot Award to międzynarodowa nagroda przyznawana w trzech kategoriach: produkt, marka i komunikacja. Sam konkurs, organizowany przez Design Zentrum Nordrhein Westfalen, a nagroda za jedną z najbardziej prestiżowych na świecie.

NAS Analytics TAG

W tym roku, w kategorii "produkt roku", Red Dot Award otrzymała Yamaha Tenere 700. To nie jedyny produkt spod znak trzech kamertonów, nagrodzony w tym konkursie. Japońska marka została także wyróżniona za dron przemysłowy YMR-09.

Tegoroczna nagroda Red Dot to już dziewiąte z rzędu wyróżnienie, przyznane produktom Yamahy w tym konkursie. Wcześniej nagrodę tę otrzymywały między innymi Niken, TMax, XSR900, YZF-R1, MT-07 i Tricity, czy FJR 1300.

Więcej o motocyklach Yamaha przeczytasz na stronie https://www.yamaha-motor.eu/pl/pl/ 

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr