tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Yamaha Motor z prestiow nagrod iF Design. Sidmy raz z rzdu!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Yamaha Motor z prestiow nagrod iF Design. Sidmy raz z rzdu!

Autor: Informacja prasowa 2020.03.04, 17:28 Drukuj

Yamaha Motor otrzymała siódmą z rzędu prestiżową, międzynarodową nagrodę iF Design Award, tym razem za motocykl Ténéré 700 i model koncepcyjny YNF (Yamaha Next Field) -01.

Ténéré 700 to rajdowy motocykl typu adventure, stworzony z myślą o najlepszych tradycjach marki Ténéré, czerpiący ze swojej genialnej historii sukcesów w jednym z najtrudniejszych rajdów na świecie - Dakarze.

NAS Analytics TAG

Jest wyposażony w chłodzony cieczą, 2-cylindrowy silnik na bazie technologii crossplane o pojemności 689 cm3, zamontowany na lekkim nadwoziu. Zwarta rurowa rama nośna oraz smukłe nadwozie zapewniają maksymalną zwrotność zarówno podczas jazdy na stojąco, jak i na siedząco, natomiast zawieszenie o długim skoku oraz koła szprychowe pozwalają na jazdę zarówno po bezdrożach, jak i na asfalcie, niezależnie od warunków.

Z kolei model koncepcyjny YNF-01 został zaprojektowany jako pojazd o niskiej prędkości, charakteryzujący się outdoorową stylistyką, w której skład wchodzą między innymi opony o dużej średnicy i niezależne zawieszenie na 4 koła, które umożliwiają jazdę po różnych nawierzchniach. Kompaktowa forma, opierająca się na solidnym podwoziu zapewnia poczucie bezpieczeństwa i swobody. Projekt inspiruje użytkowników do spontanicznego wyjścia na zewnątrz dzięki wysokiej jakości obudowie i stylizacji, która zachęca do poszukiwania przygód.

iF Design Award to już druga, po Red Dot Award: Design Concept 2019, nagroda uznania dla YNF-01.

iF Design Award to nagroda za projekt sponsorowany przez iF International Forum Design, najdłużej działającą niezależną organizację projektową na świecie z siedzibą w Hanowerze w Niemczech. Każdego roku, począwszy od roku 1953, wybierane są najlepsze projekty w kategorii produktów przemysłowych z całego świata.

 

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr