tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Wyprawowa wersja Yamahy Tenere 700 ju w drodze! Wikszy zasig, bogate wyposaenie
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Wyprawowa wersja Yamahy Tenere 700 ju w drodze! Wikszy zasig, bogate wyposaenie

Autor: Jakub Olkowski 2020.10.12, 13:59 1 Drukuj

Mimo że debiut standardowej Yamahy Tenere 700 wydłużał się w nieskończoność, wkrótce po prezentacji motocykl agresywnie wyrwał dla siebie znaczącą część rynku w swoim segmencie. W czerwcu pojawiła się inspirowana XT600Z, Tenere 700 Rally Edition!

Za sprawą koncepcji, stylizacji i kolorystyki motocykl oddaje hołd jednemu z najbardziej kultowych modeli biorących udział w rajdzie Paryż-Dakar. Podobna koncepcja przyświecała stworzeniu niedawno przyłapanego, zamaskowanego prototypu, opartego na Tenere 700.

NAS Analytics TAG

Czy będzie to drogowy odpowiednik maszyn "dakarowych"? Wiele na to wskazuje. W oczy najbardziej rzuca się znacznie powiększony zbiornik paliwa, przednia szyba lepiej chroniącą przed wpływem warunków atmosferycznych, a także nieco większy prześwit i platformy pod kufry boczne.

Motocykl z pewnością będzie adresowany do fanów dalekich wypraw turystycznych po bezdrożach. Czy obydwa modele będą produkowane równolegle, tak jak w przypadku choćby BMW z serią GS / GS Adventure albo Ducati Multistrada i Multistrada Enduro? Mamy nadzieję, że tak. Jak tylko zdobędziemy więcej szczegółów, z pewnością wam je przedstawimy - już teraz cieszymy się i mamy nadzieję, że model szybko trafi na rynek.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr