tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Yamaha Tenere 700 godna rajdu Dakar. Wystarczy odpowiedni pakiet akcesoriw
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
 
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Yamaha Tenere 700 godna rajdu Dakar. Wystarczy odpowiedni pakiet akcesoriw

Autor: Wojciech Grzesiak 2022.01.14, 09:09 Drukuj

Firma Crispy Club stworzyła pakiet akcesoriów, który sprawia, że Yamaha Tenere 700 nabiera dakarowych kształtów zachowując wszystkie właściwości, za które pokochali ją użytkownicy.

Choć w listopadzie Yamaha przedstawiła Tenere 700 w wersji Raid, którą dopakowano w części z katalogu Genuine Yamaha Technology Racing, to klienci nadal czekają na wersję produkcyjną. W międzyczasie jedna z firm wzięła sprawy w swoje ręce i stworzyła pakiet przekształcający Tenere 700 w rasową rajdówkę w stylu retro. Choć próżno tu szukać tuningowych części, to motocykl robi wrażenie samym wyglądem.

NAS Analytics TAG

W pakiecie kupujący otrzymuje osłony zbiornika paliwa, owiewkę ze zintegrowanym reflektorem LED, osłonę zegarów i podwyższone błotniki. Całość jest pomalowana w jednym z proponowanych kolorów. Można też zamówić pakiet w wersji do polakierowania. Ceny startują od 2,4 tys. euro - czyli 10,9 tys. zł. Całość została stworzona w taki sposób, że pasuje do fabrycznych punktów montażowych. Zestawy można kupić w sklepie internetowym Crispy Club.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr