tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Yamaha Tenere 700 Raid - pokaz moliwoci sprzedaowego hitu klasy adventure
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Yamaha Tenere 700 Raid - pokaz moliwoci sprzedaowego hitu klasy adventure

Autor: Wojciech Grzesiak 2021.11.24, 08:20 Drukuj

Oprócz nowości Yamaha zaprezentowała także jeden prototyp - model Tenere 700 o oznaczeniu Raid. To specjalna wersja, której z pewnością wiele osób chciałoby dosiąść.

Yamaha Tenere 700 odniosła ogromny sukces na europejskich rynkach i docenili ją również polscy klienci. Silnik CP2, kompaktowa rama i zawieszenie o długim skoku to przepis niebieskich na dobrą i wygodną zabawę w terenie. Motocykl pokazany jako prototyp został zbudowany w oparciu o części z katalogu GYTR - czyli Genuine Yamaha Technology Racing. To oznacza, że można nim pojechać jeszcze mocniej i jeszcze dalej.

NAS Analytics TAG

Przy tworzeniu nowej odmiany wzięli udział Alessandro Botturi oraz Pol Tarres, dzięki czemu możemy mieć pewność co do zasadności zastosowanych rozwiązań. Producent zapewnia, że wkrótce wszyscy chętni będą mogli poznać możliwości Tenere 700 Raid. Na pokładzie pojawiły się takie smaczki jak tytanowy układ wydechowy Akrapovič, komputer sterujący GYTR, sportowy układ dolotowy wraz z filtrem, zębatka zdawcza mająca 48 zębów, większa chłodnica, podwójne wiatraki, nowa pokrywa pompy wody, nowa chłodnica oleju, wzmocnione sprzęgło Rekluse z podwójną osłoną i nową dźwignią.

Z tyły zamontowano amortyzator o skoku zwiększonym do 260 mm, a przedni widelec ma skok 270 mm. W układzie hamulcowym pojawiły się sportowe tarcze, w tym tylna o średnicy 267 mm, wyścigowe klocki hamulcowe, podrasowana pompa przedniego hamulca wraz z nową dźwignią, nowe mocowanie przedniego zacisku oraz przewody w stalowym oplocie. Na razie nie wiadomo, kiedy nowy motocykl trafi do sprzedaży, ale być może zobaczymy go już w przyszłym roku.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr