tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 2022 Yamaha XSR700 i XSR700 XTribute. Opis, zdjcia, dane techniczne
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

2022 Yamaha XSR700 i XSR700 XTribute. Opis, zdjcia, dane techniczne

Autor: Wojciech Grzesiak 2021.11.23, 21:31 Drukuj

Po modelu XSR900 przyszedł czas na odświeżenie kolejnego przedstawiciela serii Heritage - czyli XSR700. Przedstawiono również wersję XTribute.

Przepis na model XSR700 pozostaje niezmienny i bazuje na modelu MT-07, który został ubrany w stylu retro. Nowości są, ale kosmetyczne - zmieniono osłony chłodnicy, a kierunkowskazy przeniesiono w głąb bocznych części motocykla. Nowy reflektor LED jest połączony z osłonami widelca, dzięki czemu zachowano spójność z pozostałymi przedstawicielami serii XSR. Wyświetlacz przesunięto bardziej do przodu - zapewnia to lepszą widoczność i komponuje się z reflektorem. Przedni widelec został zmodyfikowany tak, by motocykl prowadził się jeszcze lepiej, a większe tarcze z przodu mają teraz średnicę 298 mm. Przełączniki zmieniono na takie, które będą wygodniejsze w obsłudze podczas jazdy.

Advertisement
NAS Analytics TAG

Wersja XTribute jest inspirowana modelem XT500, ale oczywiście nie oznacza to, że producent przerobił XSR700 na motocykl enduro. Są tu jednak pewne elementy nadające mu scramblerowego wyglądu, a malowanie nawiązuje do tego z roku 1981. W XTribute pjawiła się wzmocniona, szeroka kierownica, masywne manetki i podnóżki, a dziesięcioramienne felgi ubrano w opony Pirelli MT-60RS. Siedzenie jest płaskie i umieszczono na nim logo XTribute. Na widelcu pojawiły się czarne gumowe osłony. Na liście akcesoriów jest układ wydechowy Akrapovic.

Advertisement
NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr