tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Honda Hornet - kultowy motocykl w nowej odsonie zapowiedziany na targach EICMA 2021
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Honda Hornet - kultowy motocykl w nowej odsonie zapowiedziany na targach EICMA 2021

Autor: Wojciech Grzesiak 2021.11.23, 19:50 Drukuj

Podczas swojej konferencji prasowej Honda nie tylko pokazała nowości, ale również zanęciła grafikami 3D przedstawiającymi sylwetkę nowego wcielenia modelu Hornet.

Honda Hornet w swojej ostatniej odsłonie była napędzana czterocylindrowym, rzędowym silnikiem o pojemności 599 cm3, który generował moc nieco ponad 100 koni mechanicznych. Zastąpił ją model CB650F, który był słabszy i gorzej wykonany, co w połączeniu z niską ceną wyglądało na próbę podebrania klientów Yamahy i jej serii MT. Ostatecznie producent poszedł własną drogą i przeobraził brzydkie kaczątko w stylowego nakeda, którego marketingowcy ochrzcili jako Neo Sports Cafe i był to strzał w dziesiątkę.

NAS Analytics TAG

Oprócz chleba, igrzysk i tańszej benzyny lud potrzebuje jednak mocnego nakeda i wygląda na to, że Honda w końcu go zapewni. Producent zapowiada go jako średniej klasy nakeda z ultra nowoczesnym wyglądem i wysokoobrotowym silnikiem. Japońskie media twierdzą, że mógłby się tam pojawić motor o pojemności 755 cm3, a nowy model miałby oznaczenie CB750S. Podobno producent pracuje również nad wersją modelu Africa Twin, która również otrzyma silnik 755 cm3. Skoro silnik 1100 cm3 generuje moc 101 KM, to przy 750 raczej możemy zapomnieć o porywających osiągach. Jak będzie w praktyce? Tego dowiemy się pewnie w najbliższych miesiącach, a teraz pozostawiamy was ze zwiastunem nowego Horneta.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr