tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 2000 sztuk modelu Honda Forza 125 sprzedanych w Polsce
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

2000 sztuk modelu Honda Forza 125 sprzedanych w Polsce

Autor: Informacja prasowa 2022.01.25, 15:20 Drukuj

W styczniu 2022 roku wielkość sprzedaży modelu Forza 125 przekroczyła 2000 sztuk. Ten najmniejszy z rodziny Honda Forza, zaliczany do segmentu Premium skuter klasy sport/GT został zaprojektowany z myślą o Europie, gdzie wymagania dotyczące jakości, funkcjonalności, osiągów czy poziomu wyposażenia są największe. O tym, że zostały one spełnione, świadczy wielkość sprzedaży modelu na Starym Kontynencie, która od momentu jego debiutu przekroczyła 80 000 sztuk.

Forza 125 zyskała popularność między innymi dzięki połączeniu atrakcyjnej stylistyki z funkcjonalnością i wysoką jakością wykonania. Sportowy charakter i elegancja skutera podkreślone zostały ostrymi liniami, które jednocześnie poprawiły jego parametry aerodynamiczne. Maszyna zyskała czystą, nowoczesną formę i wiele zaawansowanych, a zarazem praktycznych rozwiązań, takich jak zapewniające doskonałą widoczność, pełne oświetlenie led, duży schowek pod siedzeniem na dwa pełnowymiarowe kaski, system Smart Key upraszczający obsługę zapłonu i schowka, szyba z elektryczną regulacją w zakresie 180 mm czy gniazdo USB Typu C dostępne w podręcznym schowku.

Advertisement
NAS Analytics TAG

Czterozaworowy silnik eSP (enhanced Smart Power) modelu Forza 125 wyposażono w funkcję automatycznego wyłączania na postoju - Auto Stop oraz system sterujący momentem obrotowym HSTC (Honda Selectable Torque Control), który dba o to, by tylna opona miała odpowiednią przyczepność w każdych warunkach jazdy. Dobre osiągi skutera, kompaktowe wymiary i doskonałe, usportowione prowadzenie, a do tego komfortowe siedzisko, skuteczna ochrona przed wiatrem i bogate wyposażenie w standardzie, to kombinacja która sprawiła, że Forza 125 zyskała reputację maszyny uniwersalnej, rewelacyjnie sprawdzającej się zarówno w ruchu miejskim, jak i na długich autostradowych odcinkach.

U autoryzowanych dealerów motocyklowych Hondy dostępny jest jeszcze model Forza 125 z roku produkcji 2021, oferowany w niższej, atrakcyjnej cenie. Więcej informacji pod tym linkiem.

Advertisement
NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
Advertisement
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr