tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Motocykl Honda Monkey z silnikiem 350 cm3. Czyste szalestwo do kupienia na aukcji
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Motocykl Honda Monkey z silnikiem 350 cm3. Czyste szalestwo do kupienia na aukcji

Autor: Wojciech Grzesiak 2021.12.22, 17:56 Drukuj

Honda Monkey to maszyna zachęcająca do zabawy, ale w tym przypadku nieco przesadzono wsadzając do niej silnik o pojemności 350 cm3. Co więcej, motocykl został wystawiony na sprzedaż przez dom aukcyjny Mecum.

Ten szalony projekt posłuży raczej jako ozdoba, ponieważ jest pozbawiony elementów takich jak oświetlenie i lusterka, ale ciężko przejść obok niego obojętnie. Zamiast silnika o pojemności 49 cm3 wsadzono tu motor z Hondy CB350F. To wymusiło wprowadzenie zmian konstrukcyjnych w ramie. Projekt wygląda na niedokończony, bo brakuje przedniego hamulca, porządnego zawieszenia, a niektóre przewody nie są podłączone.

NAS Analytics TAG

Silnik oczywiście również przeszedł zmiany - zamiast czterech gaźników zastosowano dwa, co ma ułatwić strojenie. W ogłoszeniu jest informacja o tym, że nad całością trzeba trochę popracować, ale jak się to zrobi, to z pewnością motocykl będzie budził spore zainteresowanie. Pozostaje tylko ubolewać nad faktem, że jest niemożliwy do zarejestrowania. Sprzedający nie ustalił ceny minimalnej, a licytacja odbędzie się w styczniu.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr