tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 2022 Kymco Agility 350. Opis, zdjcia, dane techniczne
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

2022 Kymco Agility 350. Opis, zdjcia, dane techniczne

Autor: Wojciech Grzesiak 2021.11.23, 18:17 Drukuj

Kymco zaktualizowało rodzinę Agility i dodało nową wersję o oznaczeniu 350i, która jest następcą Agility 300.

W Kymco Agility 350i producent użył tego samego silnika, który spotkamy w DTX 360. Motor o pojemności 321 cm3 generuje maksymalną moc 27,2 KM, a maksymalny moment obrotowy wynosi 29,3 Nm. Komfort jazdy z pewnością zapewnią koła o średnicy 16 cali z przodu i 14 cali z tyłu. Z elektroniki pojawił się tylko system ABS. Siedzisko umieszczono na wysokości 810 mm, zbiornik paliwa ma pojemność 13 litrów, a masa "na sucho" wynosi 177 kg.

Advertisement
NAS Analytics TAG

Jeśli chodzi o gadżety, to zamontowano gniazdo USB, system bezkluczykowy oraz wyświetlacz z systemem Kymco Noodoe. Pozwoli on sparować skuter z telefonem i pokaże wskazówki nawigacji oraz informacje pogodowe, a także umożliwia wybór własnego tła. Całości dopełnia oświetlenie LED. Pod siedzeniem powinny zmieścić się dwa kaski typu jet lub jeden jet i jeden integralny.

Pozostałe wersje modelu Agility również zyskały nową stylistykę, która jest zdecydowanie bardziej atrakcyjna. Model 350i będzie jedynym wyposażonym w szybę i osłony dłoni.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
Advertisement
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr