tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Motocykl Yamaha Tenere 700 w wydaniu dakarowym. Gratka dla mionikw stylu retro
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Motocykl Yamaha Tenere 700 w wydaniu dakarowym. Gratka dla mionikw stylu retro

Autor: Wojciech Grzesiak 2023.01.03, 10:04 Drukuj

Przy okazji kolejnej edycji Rajdu Dakar firma Unit Garage przedstawiła zestaw, który pozwala właścicielom Yamahy Tenere 700 przenieść się w czasie do lat 80. ubiegłego stulecia i poczuć jak rasowi rajdowcy. To kolejny tego typu zestaw na rynku. Wzorowano go na modelu Tenere XT 600 z 1986 r.

Jeżeli lecą z nami właściciele Yamahy Tenere 700, którzy na dodatek lubią styl motocykli z lat 80., to z pewnością zainteresuje was zestaw włoskiej firmy Unit Garage. Składa się z przedniego błotnika, okrągłej lampy LED z owiewką, bocznych owiewek i aluminiowej osłony silnika. Zestaw został zbudowany tak, by zamontować go bez żadnych przeróbek. Jest dostępny w dwóch kombinacjach koloru niebieskiego i czarnego oraz w wersji do pomalowania według własnego uznania.

NAS Analytics TAG

Cena podstawowego pakietu to 1398 euro, a dodatkowo można dokupić protektory widelca (46 euro), uchwyt tablicy rejestracyjnej wykonany z włókna węglowego (325 euro), tłumik środkowy bez katalizatora (od 402 do 578 euro w zależności od wersji), tytanowy tłumik końcowy (548 euro), mocowanie bagażu z uchwytami dla pasażera (215 euro), osłonę ramy (48 euro) i dodatkowe zabezpieczenie spodu silnika (118 euro). Zakupu można dokonać w sklepie internetowym Unit Garage.

To nie pierwszy tego typu zestaw, ponieważ w 2022 r. firma Crispy Club również zaprezentowała pakiet akcesoriów pozwalający przerobić Tenere 700 na retro dakarówkę. Ceny tego zestawu startowały od 2,4 tys. euro, a obejmował on podwyższone błotniki, osłony zbiornika paliwa, owiewkę ze zintegrowanym reflektorem LED i osłonę zegarów. Również stworzono go tak, by pasował do fabrycznych mocowań.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr