tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Yamaha Tenere 700 dla twardzieli - to moliwe
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Yamaha Tenere 700 dla twardzieli - to moliwe

Autor: Wojtek Grzesiak 2019.12.10, 22:01 3 Drukuj

Yamaha Tenere 700 została bardzo ciepło przyjęta zarówno na rynkach światowych jak i przez polskich klientów. Ptaszki na mieście ćwierkają, że motocykl może doczekać się bardziej hardkorowej wersji.

Światełko w tunelu zapalił Takushiro Shiraishi, który dowodzi teamem odpowiedzialnym za stworzenie modelu Tenere 700. W wywiadzie dla włoskiego Motociclismo zapytano go właśnie o bardziej zaawansowaną wersję motocykla. Shiraishi powiedział, że jest zapotrzebowanie na taki motocykl i Yamaha otrzymuje w tej sprawie wiele zapytań od klientów, więc taka opcja jest brana pod uwagę.

NAS Analytics TAG

Model Tenere 700 został zaprezentowany w 2018 roku na targach w Mediolanie. Jest napędzany silnikiem o pojemności 689 cm3 i mocy 74 koni mechanicznych. Zastosowano w nim koła o średnicy 21i 18 cali, co nadaje jej rasowego charakteru i zwiększa właściwości terenowe. Jednocześnie motocykl jest bardzo ekonomiczny, ponieważ producent deklaruje spalanie na poziomie 5 litrów przy zbiorniku o pojemności 16 litrów.

 

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 2
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr