tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Suzuki GSX-R1000 Trophy - francuski rarytas

Suzuki GSX-R1000 Trophy - francuski rarytas

Autor: Janusz Bębenek 2019.01.19, 12:34 Drukuj

Trophy to kolejna limitowana wersja Suzuki GSX-R1000, tym razem stworzona przez francuski oddział firmy. Motocykl w specjalnym malowaniu i z zestawem dedykowanych akcesoriów będzie wyprodukowany w łącznej liczbie 50 sztuk.

Francuzi pozazdrościli widać Włochom, którzy wypuścili znakomitą wersję Ryuyo, która sprzedała się na pniu. Wersja Trophy charakteryzuje się trójkolorowym, biało-niebiesko-czerwonym malowaniem, ze specjalnymi emblematami. Dostępna jest w wersji drogowej lub torowej.

Wersja drogowa wyposażona jest w homologowany tłumik typu "odkurzacz" i odpowiednie oświetlenie. Maszyna torowa (wersja R) ryczy poprzez wydech Yoshimura R11 SQ (bez homologacji na drogi). Oba warianty motocykla mają ponadto na pokładzie sportowe dźwignie i klamki (z osłonami) i jednomiejscową kanapę. W zestawie klient otrzyma również oryginalne stojaki serwisowe.

Suzuki GSX-R1000 Trophy będzie można kupić tylko we Francji. Przewidziano produkcję po 25 sztuk w każdej wersji. Maszyna drogowa kosztuje 17999 euro, czyli 77300 zł, a torowa R - 21999 euro, czyli 94400 zł.

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę