tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Suzuki GSX-R1000 Trophy - francuski rarytas NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Suzuki GSX-R1000 Trophy - francuski rarytas

Autor: Janusz Bębenek 2019.01.19, 12:34 Drukuj

Trophy to kolejna limitowana wersja Suzuki GSX-R1000, tym razem stworzona przez francuski oddział firmy. Motocykl w specjalnym malowaniu i z zestawem dedykowanych akcesoriów będzie wyprodukowany w łącznej liczbie 50 sztuk.

Francuzi pozazdrościli widać Włochom, którzy wypuścili znakomitą wersję Ryuyo, która sprzedała się na pniu. Wersja Trophy charakteryzuje się trójkolorowym, biało-niebiesko-czerwonym malowaniem, ze specjalnymi emblematami. Dostępna jest w wersji drogowej lub torowej.

Wersja drogowa wyposażona jest w homologowany tłumik typu "odkurzacz" i odpowiednie oświetlenie. Maszyna torowa (wersja R) ryczy poprzez wydech Yoshimura R11 SQ (bez homologacji na drogi). Oba warianty motocykla mają ponadto na pokładzie sportowe dźwignie i klamki (z osłonami) i jednomiejscową kanapę. W zestawie klient otrzyma również oryginalne stojaki serwisowe.

Suzuki GSX-R1000 Trophy będzie można kupić tylko we Francji. Przewidziano produkcję po 25 sztuk w każdej wersji. Maszyna drogowa kosztuje 17999 euro, czyli 77300 zł, a torowa R - 21999 euro, czyli 94400 zł.

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę