tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 The Mission Winnow Ducati Team 2019 - czerwone diaby! [GALERIA]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
motul belka 950
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG

The Mission Winnow Ducati Team 2019 - czerwone diaby! [GALERIA]

Autor: Janusz Bbenek 2019.01.19, 11:33 Drukuj

Wczoraj w szwajcarskim Neuchâtel odbyła się oficjalna prezentacja fabrycznej ekipy Ducati w MotoGP na sezon 2019. Mogliśmy również zobaczyć nowe, efektowne malowanie samych motocykli.

Impreza odbyła się w siedzibie firmy tytoniowej Philip Morris International, która jest nowym partnerem tytularnym zespołu Ducati. Ich wspólne hasło, umieszczone również na motocyklach i kombinezonach zawodników to "Mission Winnow". Nie ma więc wątpliwości, że cel ekipy jest tylko jeden - Mistrzostwo Świata MotoGP 2019!

NAS Analytics TAG

Motocykle Desmosedici GP19, zgodnie z prezentacjami inżynierów, są ulepszone zarówno pod względem mechanicznym, jak i aerodynamicznym. Pod względem kolorystycznym porzucono szarość i maszyny są teraz niemal w całości krwistoczerwone, co bardzo nas cieszy.

Gwiazdą zespołu Ducati pozostaje Andrea Dovizioso, który po dwóch latach z rzędu tuż za plecami Marqueza ma dużo do udowodnienia. Drugim kierowcą jest nowy nabytek ekipy, Danilo Petrucci, który otwarcie mówi, że to dla niego olbrzymia szansa i najważniejszy moment kariery. Za jazdy testowe i rozwój maszyny ponownie odpowiadać będzie Michele Pirro.

Motocykle i załogę Ducati w nowych barwach zobaczymy na torze po raz pierwszy 6 lutego na testach na malezyjskim torze Sepang. Pierwszy wyścig sezonu 2019 to GP Kataru, które odbędzie się w dniach 7-10 marca.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    motul belka 950
    NAS Analytics TAG
    na gr