tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Satelicki zespół Yamahy zaprezentował swoje barwy NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Satelicki zespół Yamahy zaprezentował swoje barwy

Autor: Jarek "BENITO" Czech 2019.01.29, 00:01 Drukuj

Petronas Yamaha SRT (Sepang Racing Team) przedstawiło swoje motocykle i zawodników na sezon 2019. Francesco Morbidelli i Fabio Quartararo dumnie wkraczają w nowy sezon MotoGP.

Obaj będą zawodnikami nowopowstałego zespołu wykorzystującego motocykle Yamaha M1 w królewskiej kategorii. Franco ma za sobą już jeden, naprawdę udany sezon w MotoGP, zakończony tytułem Rookie of the Year (debiutant roku) i tytuł mistrzowski w klasie Moto2, zdobyty w 2017 roku. Fabio ukończył ubiegły sezon w pośredniej kategorii na 10. miejscu, lecz jest jednym z bardziej obiecujących zawodników w stawce.

DyAUdTDWkAIKiu4

Prezentacja miała miejsce w Kuala Lumpur w Malezji, skąd zespół się wywodzi. Obok wymienionych już zawodników, na scenie zobaczyliśmy również startujących w nadchodzącym sezonie zawodników mniejszych klas, ubranych w kombinezony o niemal identycznych barwach. Ayumu Sasaki i John McPhee pojadą w Moto3, natomiast Khairul Idham Pawi w Moto2.

Dx ycU5XgAEkuAB

NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę