tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Koszulka Honda Racing z autografem. Ostatnie godziny aukcji WOŚP NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Koszulka Honda Racing z autografem. Ostatnie godziny aukcji WOŚP

Autor: Redakcja 2019.01.17, 10:56 Drukuj

To już ostatni moment, by zawalczyć o wystawioną przez nas na aukcji koszulkę Polo Honda Racing z autografem Iana Hutchinsona - jednego z najlepszych zawodników startujących w wyścigach TT na Wyspie Man.

Cała wylicytowana kwota będzie przeznaczona na WOŚP. Koszulkę przywieźliśmy z Wyspy Man, w ubiegłym roku, kiedy to Ian Hutchinson podpisał się na niej w przeddzień jednego z wyścigów TT. Początkowo koszulka miała trafić do jednego z komentujących naszą filmową relację z Wyspy Man, ale zwycięzca zabawy poprosił o wystawienie koszulki na aukcji i przeznaczenie środków na WOŚP.

Aukcję znajdziecie pod tym linkiem, a poniżej można obejrzeć film, na którym widać moment, w którym Barry poprosił Hutchinsona o autograf na koszulce Honda Racing.

Nieco więcej czasu pozostało do licytowania koszulki polo Suzuki Ecstar MotoGP z autografami zawodników. Ta aukcja potrwa jeszcze do 24 stycznia.

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę