tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Koszulka Honda Racing z autografem Iana Hutchinsona od Ścigacz.pl na aukcji WOŚP!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Koszulka Honda Racing z autografem Iana Hutchinsona od Ścigacz.pl na aukcji WOŚP!

Autor: Redakcja 2019.01.04, 14:44 Drukuj

Unikalna koszulka polo Honda Racing z autografem 16-krotnego zwycięzcy Isle of Man TT, Iana Hutchinsona trafiła na aukcję WOŚP. To decyzja zwycięzcy naszego konkursu na Youtube.

Przedmiotem aukcji jest koszulka polo Honda Racing (rozm. M) z autografem Iana Hutchinsona. Zawodnik ten szesnaście razy zwyciężał w słynnych wyścigach Isle of Man Tourist Trophy, a 27 razy stawał na podium w tej rywalizacji.

~~~~~------~~~~~

Barry przywiózł koszulkę do Polski z zamiarem oddania jej widzom kanału Ścigacz.pl w serwisie YouTube. Zwyciężyć miał autor komentarza, który zbierze najwięcej polubień. Jeden z komentujących poprosił o wystawienie koszulki na licytację WOŚP (można to sprawdzić w komentarzach pod filmem) i to właśnie on zebrał najwięcej lajków. A zatem Barremu nie pozostało nic innego jak, zgodnie z życzeniem zwycięzcy, przekazać koszulkę na aukcję.

Chwila złożenia autografu na koszulce została uwieczniona na filmie - reportażu z wyścigów TT na Wyspie Man, który przygotował w roku 2018 redaktor naczelny portalu Ścigacz.pl - Piotr "Barry" Baryła. Moment podpisania koszulki znajdziecie w 11 min i 53 sek. Ian Hutchinson podpisał się na licytowanej koszulce w przeddzień wyścigu.

Cała wylicytowana kwota zostanie przeznaczona na WOŚP

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę