tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już 13 stycznia! Sprawdź motocyklowe atrakcje! NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już 13 stycznia! Sprawdź motocyklowe atrakcje!

Autor: Redakcja 2019.01.10, 12:50 Drukuj

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się już w najbliższą sobotę. Z roku na rok motocyklowych akcentów jest coraz więcej - to nie tylko aukcje, ale także sami motocykliści, którzy aktywnie włączają się w organizację imprez.

Co roku wielu naszych partnerów wystawia na aukcje WOŚP rozmaite wartościowe gadżety i niepowtarzalne pamiątki. W tym roku my także przekazaliśmy na aukcję coś niezwykłego - koszulkę teamu Honda Racing z autografem 16-krotnego triumfatora wyścigu Isle of Man TT, Iana Hutchinsona.

__________________________________________

Historia tej koszulki jest bardzo ciekawa. Barry chciał oddać ją widzom kanału Ścigacz.pl w serwisie YouTube. Zwyciężyć miał autor komentarza, który zbierze najwięcej polubień. Jeden z komentujących poprosił o wystawienie koszulki na licytację WOŚP (można to sprawdzić w komentarzach pod filmem) i to właśnie jego komentarz zebrał najwięcej polubień. Dlatego właśnie koszulka trafia na aukcję. Moment podpisania koszulki znajdziecie w 11 min i 53 sek.

To nie jedyna atrakakcja przygotowana przez naszą redakcję! Nasz redaktor Jarek Benito Czech zdobył oficjalne polo teamu Ecstar Suzuki MotoGP z autografami zawodników jeżdżących w barwach ekipy w sezonie 2018. Podpisali się Alex Rins, Andrea Iannone i kierowca testowy Sylvain Guintoli. To prawdopodobnie ostatnia okazja by zdobyć koszulkę Suzuki Ecstar z autografem Iannone - jak wiadomo zmienił on barwy.

Bardzo ciekawą aukcję przygotowała także sieć salonów motocyklowych I'M Inter Motors. Są to slidery Alpinestars podpisane przez dwóch tuzów świata wyścigów motocyklowych - Jorge Lorenzo z MotoGP oraz Jonathana Rea z World Superbike.

W wielu miastach Polski odbędą się imprezy z cyklu Moto Orkiestra, w których udział zapowiedział jeden z naszych partnerów - Dunlop. Przygotował on dla uczestników mnóstwo gadżetów, które będą licytowane podczas imprez, a cały dochód z tych licytacji zostanie przekazany na WOŚP.

W Warszawie Moto Orkiestra pojawi się 13 stycznia na Autodromie Bemowo. Organizatorzy - Automobilklub Polski i dzielnica Bemowo, zapewniają, że atrakcji nie zabraknie. W programie między innymi przejażdżki ze znanymi kierowcami rajdowymi, symulator jazdy i mini tor wyścigowy dla dzieci.   

Podobne imprezy odbędą się także w Krakowie, Włocławku i Świdnicy.

Ale również na ogólnych finałach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy możecie liczyć na motocyklowe akcenty - we Wrocławiu na Nowym Targu, w strefie motocyklowej pojawi się Arek Szajba, który w roku 2018 zdobył wraz ze swoim motocyklem tytuł Mistrza Świata w budowie jednośladów. Będzie okazja zamienić kilka słów i zrobić zdjęcie.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę