tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Motocyklowe gadety WOP. Torba z kombinezonu
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Motocyklowe gadety WOP. Torba z kombinezonu

Autor: Wojtek Grzesiak 2020.01.14, 19:10 Drukuj

Wyjątkowa torba, która ucieszy każdego motocyklistę, trafiła na aukcję WOŚP Allegro. Choć finał tegorocznej edycji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już jest za nami, to nadal można brać udział w licytacjach.

Dlaczego wspomniana torba jest wyjątkowa? Została ona uszyta z kombinezonu motocyklowego, który odszedł na zasłużoną emeryturę, co widać po śladach. W momencie pisania tekstu cena przekroczyła już 1000 złotych i dalej idzie w górę, a licytacja kończy się 19 stycznia.

NAS Analytics TAG

Torba została ufundowana przez firmę Robertozon, która zajmuje się naprawą odzieży motocyklowej, a patronem licytacji jest krakowski sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jeżeli chcecie powalczyć o ten ciekawy i praktyczny gadżet, to zajrzyjcie do serwisu Allegro.

 

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr