tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Power naked Suzuki GSX-R1000. To byby prawdziwy przebj!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Power naked Suzuki GSX-R1000. To byby prawdziwy przebj!

Autor: Raff 2020.05.29, 22:01 2 Drukuj

​​Potężny naked na bazie sportbike'a? Ducati Streetfighter udowania, że taki motocykl nie tylko budzi emocje, ale także pożądanie nabywców. Czy Suzuki zdecyduje się wykorzystać koncept Virus 1000R, by zarobić masę pieniędzy?

Virus 1000R to nic innego jak Suzuki GSX-R1000R wersji naked. Twórcami tego projektu byli customizerzy z warsztatu Moto Virus, który specjalizuje się w customach budowanych na bazie Gixerów. Pomyśleć, że coś takiego powstało grubo przed konceptem Ducati Stretfightera - przecież gdyby Hamamatsu zdecydowało się na produkcję wersji seryjnej, mogłoby zaorać rynek!

NAS Analytics TAG

Tym bardziej, że modyfikacje polegały głównie na pozbawianiu Gixera elementów. Oprócz redukcji plastiku, zastapiono cliponową kierownicę standardową wersją. Co ciekawe, model Virus 1000R objęty był pełną gwarancją fabryczną Suzuki. Kosztował w ubiegłym roku, w przeliczeniu, około 83 tys. zł.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 2
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr