tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Sylvain Guintoli na seryjnym Suzuki GSX-R1000 w akcji na torze Donington Park [VIDEO]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Sylvain Guintoli na seryjnym Suzuki GSX-R1000 w akcji na torze Donington Park [VIDEO]

Autor: Konrad Bartnik 2020.03.19, 18:53 Drukuj

W rękach profesjonalnego zawodnika nawet zupełnie seryjny motocykl jest w stanie osiągać znakomite rezultaty. Sylvain Guintoli, mistrz świata WSBK i obecny kierowca testowy Suzuki Ecstar w MotoGP zabrał GSX-R1000 na tor Donington Park. 

Sympatyczny i bardzo lubiany przez kibiców Francuz mieszka obecnie w Wielkiej Brytanii, w pobliżu toru Donington Park. Poznał tu zresztą swoją żonę, kiedy przyjechał na wyścigi. 

NAS Analytics TAG

W jeden z ostatnich zimowych dni Sylvain zabrał seryjne Suzuki GSX-R1000 na tor, dojeżdżając tam jak każdy z nas drogami publicznymi. Po dotarciu na miejsce mocno obniżył ciśnienie w fabrycznych oponach Bridgestone i mimo niskiej temperatury asfaltu wykręcił bardzo dobry czas okrążenia, w okolicach 1.37. Rekord toru Donington Park ustanowił w 2006 Dani Pedrosa, który był ok. 10 sekund szybszy. 

Dla niecierpliwych - akcja na torze zaczyna się od mniej więcej 6 minuty filmu. Posłuchajcie tylko tego dźwięku!

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr