tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Nowy Burgman? Suzuki zastąpi jedną z dotychczasowych wersji NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Nowy Burgman? Suzuki zastąpi jedną z dotychczasowych wersji

Autor: Raff 2019.08.16, 14:13 Drukuj

Suzuki pracuje nad nową wersją Burgmana - informuje znany indonezyjski bloger. Nowy Burek zastąpi w ofercie jeden z dotychczasowych wariantów. 

W europejskiej ofercie Suzuki dostępne są obecnie trzy warianty Burgmana - 125, 200 i 400. Jak sugeruje Iwan Banaran, znany i dobrze poinformowany bloger z Indonezji, Suzuki pracuje nad nową jednostką napędową o pojemności 180 cm3, która miałaby zastąpić silnik z modelu 200.

__________________________________________

Mniejszy silnik projektowany jest pod kątem spełnienia coraz surowszych norm ekologicznych. Nie należy spodziewać się rewolucji, jeśli chodzi o konstrukcję skutera - producent ograniczy się zapewne do modyfikacji niektórych podzespołów.

Jak twierdzi Banaran, Burgman 180 ma być jednośladem globalnym, co oznacza, że na pokładzie znajdą się systemy wymagane na rynkach innych niż azjatycki, zarówno przez przepisy, jak i klientów. Możemy spodziewać się ABS, cyfrowego kokpitu czy reflektorów LED.

Moc 17 KM i cena poniżej 20 tys. zł powinny pozostać bez zmian.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę