tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Zlot Burgmania 2020 - zmiana terminu
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Zlot Burgmania 2020 - zmiana terminu

Autor: Informacja prasowa 2020.03.23, 09:44 Drukuj

Grupa Wielkopolska forum Burgmania.net z przykrością poinformowała o konieczności zmiany terminu zapowiadanego na początek czerwca 16. Zlotu Maxi Skuterów Burgmania 2020. Na decyzję wpłynęła aktualna, oraz trudna do przewidzenia w najbliższym czasie, sytuacja w kraju oraz stan epidemii.

Organizatorzy zapowiedzieli gotowość i chęć organizacji tej imprezy w Czerwcu 2021 roku, mając nadzieję na jeszcze większe zainteresowanie i szerszą współpracę z firmami branży motocyklowej.

NAS Analytics TAG

Na forum pojawił się obszerniejszy wpis dotyczący odwołania tegorocznej edycji Burgmanii:

- W historii naszego klubu nie było dotychczas takiej sytuacji, żeby nasza cykliczna czerwcowa impreza była w jakimkolwiek stopniu zagrożona. Zawsze sprzyjała nam aura, zawsze było nam na nią "po drodze", zawsze dobrze się bawiliśmy i czekaliśmy z utęsknieniem na kolejną edycję. Zawsze …., bo taka jest nasza tradycja pielęgnowana od lat.

Niestety życie jest nieprzewidywalne i nikt z nas nie był w stanie przewidzieć, że wydarzy się to, co się aktualnie dzieje, nie tylko w Polsce. Jako organizatorzy jesteśmy zobowiązani dbać przede wszystkim o Wasze bezpieczeństwo, a w zaistniałej sytuacji niestety nikt nie jest w stanie tego zapewnić na naszej imprezie.

Wspólnie z zarządem Burgmanii podjęliśmy decyzję (jakże przykrą) o przeniesieniu daty XVI Zlotu Burgmanii na czerwiec 2021. Oczywiście jako Grupa Wielkopolska będziemy kontynuować temat i do końca z wielką przyjemnością pozostaniemy na stanowisku Organizatora.

Mamy ogromną nadzieję, że sprawdzi się w tym przypadku znane i jakże często powtarzane: "nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło", a przyszłoroczna edycja będzie cieszyła się jeszcze większym zainteresowaniem.

Wszystkie wpłaty, których dokonaliście będą sukcesywnie zwracane na Wasze konta. Dajcie nam dosłownie kilka dni na logistyczne ogarnięcie kwestii przelewów, bo z taką sytuacją mamy do czynienia po raz pierwszy. Już teraz dziękujemy za wyrozumiałość i cierpliwość.

Jest nam bardzo przykro, że zamiast kolejnych newsów na temat zlotu musimy przekazać taką informację - zakładaliśmy przecież zupełnie inny scenariusz, ale cóż. Stało się. Zdrowie i bezpieczeństwo wszystkich jest w tej chwili priorytetem.

Z tego miejsca jako autor tego wpisu chciałbym bardzo podziękować wszystkim moim Kolegom z Grupy Wielkopolskiej, którzy brali udział w organizacji tego przedsięwzięcia - za wkład i zaangażowanie.

Nie pozostaje mi nic innego jak zaprosić serdecznie wszystkich w imieniu Grupy Wielkopolskiej na XVI Burgmanię 2021 do Wielkopolski!

Bieżące informacje o zlocie znajdziecie na Facebooku i STRONIE 

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr