tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Ten skuter to legenda. Jeszcze w tym roku pojawi si jego nastpca!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Ten skuter to legenda. Jeszcze w tym roku pojawi si jego nastpca!

Autor: Raff 2019.05.21, 09:39 Drukuj

Suzuki Burgman doczeka się następcy? Tak twierdzi kilka źródeł z różnych stron świata. Dla Hamamatsu motywacją do wprowadzenia zmian będzie zbliżająca się norma Euro 5.

Suzuki Burgman to jeden z najpopularniejszych maxiskuterów na rynku. Trudno się dziwić, że producent nie pali się do wprowadzania rewolucyjnych zmian, skoro słupki sprzedaży, mimo coraz mocniejszej konkurencji, rosną.

NAS Analytics TAG

Pewne zmiany będą jednak potrzebne - wielkimi krokami zbliża się norma Euro 5, która bezlitośnie przetrzebi szeregi floty jednośladów w całej Europie. Suzuki nie może sobie pozwolić na to, by jedna ze sprzedażowych lokomotyw zniknęła w odmętach zapomnienia.

Jak dowiedzieliśmy się z kilku źródeł, następca "Burka" jest już w przygotowaniu. Nowy, gruntownie zmodernizowany skuter pojawi się w przyszłym roku. Najpierw trafi do Indonezji i to właśnie na podstawie doświadczeń z tamtejszego rynku przygotowane zostaną wersje europejskie.

Oznacza to, że plotki dotyczą tylko wersji o mniejszych pojemnościach - na tamtejszym rynku nie są oferowane wersje 400 cm3 i 650 cm3.

Nie należy spodziewać się jakiejś wielkiej rewolucji - mimo że konstrukcja Burgmana ma już swoje lata, jest nadzwyczaj udana i cieszy się dużym zainteresowaniem. Zgodnie z zasadą "lepsze jest wrogiem dobrego" Suzuki będzie najprawdopodobniej wprowadzać zmiany bardzo zachowawczo.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr