tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Zlot Burgmania 2020 - wito maxiskuterw w przyszym roku w Wielkopolsce
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Zlot Burgmania 2020 - wito maxiskuterw w przyszym roku w Wielkopolsce

Autor: Konrad Bartnik 2019.12.06, 18:52 Drukuj

Społeczność użytkowników maxiskuterów działa w Polsce bardzo prężnie. Największa grupa skupiona jest wokół forum Burgmania, którego członkowie nieprzerwanie od 15 lat organizują duże coroczne zloty, każdy w innym miejscu kraju. W tym roku impreza wędruje do Wielkopolski - fani ciężkich skuterów spotkają się w czerwcu koło Konina. 

Doroczny zlot, który odbywa się zawsze w pierwszy weekend czerwca, to najważniejsze wydarzenie gromadzące użytkowników forum Burgmania oraz pozostałych sympatyków maxiskuterów. Pierwsza edycja odbyła się w 2005 roku, najbliższa edycja będzie już szesnastą. Zlot Burgmanii to impreza o bardzo otwartym charakterze i z piknikową atmosferą, na którą zjeżdżają całe rodziny z dziećmi. Mile widziani są goście nie tylko na skuterach, ale też "regularni" motocykliści.

NAS Analytics TAG

Nadrzędny cel zlotu to integracja środowiska użytkowników maxiskuterów. Równie dobrze czują się tu i starzy wyjadacze, i zupełni nowicjusze. Impreza Burgmanii jest okazją do zobaczenia nawet 200 skuterów w jednym miejscu.

Kolejną edycję, która odbędzie się w dniach 5-7 czerwca 2020 roku, organizują członkowie forum skupieni wokół grupy Globtroter Wielkopolska. Miejscem spotkania będzie Ślesin, a główną bazą Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy Gwarek koło Konina. Do tej pory tradycją zlotów Burgmanii była maxiskuterowa parada. W 2020 roku zamiast niej odbędzie się 120-kilometrowy rajd po okolicy. 

Do największego zlotu maxiskuterów w Polsce zostało kilka miesięcy. Najświeższe informacje znajdziecie na specjalnie stworzonej stronie internetowej http://burgmania2020.pl/. Zapraszamy również na forum: http://www.forum.burgmania.net/

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr