tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Zlot Burgmania 2020 - wito maxiskuterw w przyszym roku w Wielkopolsce
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Zlot Burgmania 2020 - wito maxiskuterw w przyszym roku w Wielkopolsce

Autor: Konrad Bartnik 2019.12.06, 18:52 Drukuj

Społeczność użytkowników maxiskuterów działa w Polsce bardzo prężnie. Największa grupa skupiona jest wokół forum Burgmania, którego członkowie nieprzerwanie od 15 lat organizują duże coroczne zloty, każdy w innym miejscu kraju. W tym roku impreza wędruje do Wielkopolski - fani ciężkich skuterów spotkają się w czerwcu koło Konina. 

Doroczny zlot, który odbywa się zawsze w pierwszy weekend czerwca, to najważniejsze wydarzenie gromadzące użytkowników forum Burgmania oraz pozostałych sympatyków maxiskuterów. Pierwsza edycja odbyła się w 2005 roku, najbliższa edycja będzie już szesnastą. Zlot Burgmanii to impreza o bardzo otwartym charakterze i z piknikową atmosferą, na którą zjeżdżają całe rodziny z dziećmi. Mile widziani są goście nie tylko na skuterach, ale też "regularni" motocykliści.

NAS Analytics TAG

Nadrzędny cel zlotu to integracja środowiska użytkowników maxiskuterów. Równie dobrze czują się tu i starzy wyjadacze, i zupełni nowicjusze. Impreza Burgmanii jest okazją do zobaczenia nawet 200 skuterów w jednym miejscu.

Kolejną edycję, która odbędzie się w dniach 5-7 czerwca 2020 roku, organizują członkowie forum skupieni wokół grupy Globtroter Wielkopolska. Miejscem spotkania będzie Ślesin, a główną bazą Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy Gwarek koło Konina. Do tej pory tradycją zlotów Burgmanii była maxiskuterowa parada. W 2020 roku zamiast niej odbędzie się 120-kilometrowy rajd po okolicy. 

Do największego zlotu maxiskuterów w Polsce zostało kilka miesięcy. Najświeższe informacje znajdziecie na specjalnie stworzonej stronie internetowej http://burgmania2020.pl/. Zapraszamy również na forum: http://www.forum.burgmania.net/

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr