tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Zlot Burgmania 2020 - święto maxiskuterów w przyszłym roku w Wielkopolsce NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Zlot Burgmania 2020 - święto maxiskuterów w przyszłym roku w Wielkopolsce

Autor: Konrad Bartnik 2019.12.06, 18:52 Drukuj

Społeczność użytkowników maxiskuterów działa w Polsce bardzo prężnie. Największa grupa skupiona jest wokół forum Burgmania, którego członkowie nieprzerwanie od 15 lat organizują duże coroczne zloty, każdy w innym miejscu kraju. W tym roku impreza wędruje do Wielkopolski - fani ciężkich skuterów spotkają się w czerwcu koło Konina. 

Doroczny zlot, który odbywa się zawsze w pierwszy weekend czerwca, to najważniejsze wydarzenie gromadzące użytkowników forum Burgmania oraz pozostałych sympatyków maxiskuterów. Pierwsza edycja odbyła się w 2005 roku, najbliższa edycja będzie już szesnastą. Zlot Burgmanii to impreza o bardzo otwartym charakterze i z piknikową atmosferą, na którą zjeżdżają całe rodziny z dziećmi. Mile widziani są goście nie tylko na skuterach, ale też "regularni" motocykliści.

NAS Analytics TAG

Nadrzędny cel zlotu to integracja środowiska użytkowników maxiskuterów. Równie dobrze czują się tu i starzy wyjadacze, i zupełni nowicjusze. Impreza Burgmanii jest okazją do zobaczenia nawet 200 skuterów w jednym miejscu.

Kolejną edycję, która odbędzie się w dniach 5-7 czerwca 2020 roku, organizują członkowie forum skupieni wokół grupy Globtroter Wielkopolska. Miejscem spotkania będzie Ślesin, a główną bazą Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy Gwarek koło Konina. Do tej pory tradycją zlotów Burgmanii była maxiskuterowa parada. W 2020 roku zamiast niej odbędzie się 120-kilometrowy rajd po okolicy. 

Do największego zlotu maxiskuterów w Polsce zostało kilka miesięcy. Najświeższe informacje znajdziecie na specjalnie stworzonej stronie internetowej http://burgmania2020.pl/. Zapraszamy również na forum: http://www.forum.burgmania.net/

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę