tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 MV Agusta wraca do Polski!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

MV Agusta wraca do Polski!

Autor: Informacja prasowa 2018.10.13, 12:57 Drukuj

Po krótkiej nieobecności w naszym kraju marka MV Agusta wraz z nowym importerem wraca do Polski. Od listopada tego roku, ręcznie montowane, legendarne motocykle MV Agusta będzie można zobaczyć w salonie Motors MV Agusta w Warszawie.

Wraz z motocyklami do Polski wraca także autoryzowany serwis oraz możliwość zakupu części i akcesoriów. W najbliższych miesiącach oferta pojawi się również u kolejnych autoryzowanych dealerów.

NAS Analytics TAG

Dla klientów dostępne do zamówień będą wszystkie modele z oferty firmy, w tym takie perełki jak F4 LH44 - ważący trochę ponad 170 kg, 212 konny motocykl wyścigowy, RVS - piekielnie mocny i dopieszczony do granic absurdu supernaked czy DRAGSTER 800 RR PIRELLI - naked opracowany we współpracy z Pirelli Design.

Klienci firmy będą mogli skorzystać również z opcji zamówienia motocykla budowanego od zera według własnego projektu. Castiglioni Research Centre (CRC) to dział w firmie MV Agusta, który zajmuję się projektami dla klientów pragnących stworzyć swój własny,nietuzinkowy motocykl w oparciu o technologię MV Agusta. Oczywiście nie ma tutaj cennika, nie ma również górnej granicy ceny - wszystko zależy od upodobań i grubości portfela przyszłego właściciela.

A tak powstają te kultowe motocykle: 

Założona na początku ubiegłego wieku w miejscowości Varese we Włoszech firma MV Agusta związana była najpierw z przemysłem lotniczym. Pierwszy motocykl powstał w 1945 roku, a motocyklowa pasja właścicieli sprawiła, że dzisiaj jest to jedna z najbardziej renomowanych i prestiżowych marek na świecie. Kojarzona jest przede wszystkim ze spektakularnymi zwycięstwami na torach wyścigowych, a także z nietuzinkowym designem i dbałością o szczegóły (np. współpraca z AMG, Pirelli).

MV Agusta zawsze była marką mocno aktywną na polu wyścigów motocyklowych, z wieloma sukcesami, między innymi legendarnego Giacomo Agostiniego. Obecnie MV Agusta startuje w World Superbike, a od 2019 roku planuje powrót do serii MotoGP w kategorii Moto2. Marka jest obecna na całym świecie, a wśród klientów MV Agusta są znani aktorzy, celebryci i wiele innych znanych osobistości z całego świata.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr