tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 MV Agusta na Warsaw Motor Show 16-18 listopada
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

MV Agusta na Warsaw Motor Show 16-18 listopada

Autor: Informacja prasowa 2018.11.09, 18:01 Drukuj

W dniach 16-18 listopada tego roku na targach Warsaw Motor Show będzie można zobaczyć motocykle MV Agusta. Jeżeli nie udało się wam odwiedzić targów EICMA w Mediolanie, macie teraz kolejną okazję aby zobaczyć na żywo te legendarne włoskie maszyny. W związku z powrotem marki na rynek Polski, importer firma Motors MV Agusta z Warszawy postanowiła zaprezentować kilka wybranych modeli na zbliżającej się imprezie w podwarszawskim Nadarzynie.

Motocykle MV Agusta pojawią się dzięki uprzejmości firmy 2N-Everpol w strefie "Super Cars" w hali D, gdzie staną obok szybkich i pachnących luksusem pojazdów na czterech kołach. Z bliska będzie można zobaczyć takie modele MV Agusta jak: kultowy naked Brutale 800, luksusowy streetfighter Dragster 800RR, piękny supersport F3 675 czy motocykl turystyczny Turismo Veloce Lusso SCS.

NAS Analytics TAG

Założona na początku ubiegłego wieku w miejscowości Varese we Włoszech firma MV Agusta najpierw była związana z przemysłem lotniczym. Pierwszy motocykl powstał w 1945, a motocyklowa pasja właścicieli sprawiła, że dzisiaj jest to jedna z najbardziej renomowanych i prestiżowych marek na świecie, kojarzona przede wszystkim ze spektakularnymi zwycięstwami na torach wyścigowych, a także z nietuzinkowym designem i dbałością o szczegóły (np. współpraca z AMG, Pirelli). MV Agusta zawsze była marką mocno aktywną na polu wyścigów motocyklowych, z wieloma sukcesami, między innymi legendarnego Giacomo Agostiniego. Obecnie MV Agusta startuje w World Superbike, a od 2019 roku planuje powrót do serii MotoGP w kategorii Moto2. Marka jest obecna na całym świecie, a wśród klientów MV Agusta są znani aktorzy, celebryci i wiele innych znanych osobistości z całego świata.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr