tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Nowa MV Agusta F4 jeszcze nie w tym roku, ale zobaczymy jej silnik
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Nowa MV Agusta F4 jeszcze nie w tym roku, ale zobaczymy jej silnik

Autor: Konrad Bartnik 2018.08.09, 12:24 Drukuj

Obecna generacja włoskiego superbike'a MV Agusta F4 wciąż zachwyca, ale powoli wchodzi już w lata. Zarząd firmy przygotowuje następcę, ale robi to stopniowo - na jesieni zaprezentowany zostanie nowy silnik, a w przyszłym roku cały motocykl.

W stajni MV Agusty od dawna nie było większych nowości, nie licząc specjalnych wersji wykończenia i turystycznego modelu Turismo Veloce 800 z automatyczną skrzynią biegów SCS. Najbliższy czas ma przynieść długo wyczekiwane zmiany. Na jesiennych targach EICMA niemal na pewno zobaczymy całkiem nową linię trzycylindrowych motocykli sportowych z rodziny F3, w wersjach o pojemności 675 i 800 cm3.

NAS Analytics TAG

Najbardziej oczekiwaną premierą jest jednak nowe wcielenie flagowego superbike’a MV Agusta F4. Model ten każe na siebie chwilę poczekać. W Mediolanie zaprezentowany zostanie na razie sam silnik. Kompletny motocykl zadebiutuje natomiast w sezonie 2019. Pojawi się natomiast od razu w wersji specjalnej F4 Claudio, która będzie hołdem złożonym swojemu ojcu przez obecnego prezesa MV Agusty, Giovanniego Castiglioniego. Ta limitowana edycja nowej F4 będzie wyprodukowana w ilości zaledwie 100 sztuk.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr