tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 MV Agusta F4Z "Zagato" oficjalnie
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

MV Agusta F4Z "Zagato" oficjalnie

Autor: Beavis 2016.08.29, 13:20 3 Drukuj

MV poddało się własnej presji i przedpremierowo zaprezentowało nowy motocykl zbudowany we współpracy z Zagato.

Po dwóch krótkich, promocyjnych klipach teoretycznie na motocykl mieliśmy czekać do 4. września. Włodarze MV Agusty nie wytrzymali jednak presji, którą sami wygenerowali i w weekend na Twitterze pokazali światu nową F4Z.

__________________________________________

O motocyklu nadal nie wiemy zbyt wiele. Pewne jest, że został oparty o model F4, a za wyglądem stoi studio projektowe Zagato - mieszczące się w bliskim sąsiedztwie MV Agusty. Sprzęt najprawdopodobniej w pełnej krasie będzie można zobaczyć dopiero podczas jesiennych targów branżowych w Mediolanie i Kolonii. Spekuluje się, że F4Z będzie dostępne w przyszłym roku. Oczywiście, w limitowanej serii.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 3
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę