tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 EICMA 2018: BMW pokae w Mediolanie a sze nowych modeli!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

EICMA 2018: BMW pokae w Mediolanie a sze nowych modeli!

Autor: Raff 2018.10.31, 12:43 1 Drukuj

Aż sześć nowości pojawi się na stoisku BMW podczas nadchodzących targów motocyklowych EICMA. Część mogliśmy już zobaczyć na szpiegowskich zdjęciach, ale będą także niespodzianki.

EICMA to największe i najważniejsze targi motocyklowe na świecie. To właśnie na tę imprezę producenci zostawiają najsmaczniejsze kąski i najciekawsze nowości. BMW zapowiada, że na ich stoisku pojawi się aż sześć nowych maszyn.

NAS Analytics TAG

O jakie motocykle chodzi? Możemy się tylko domyślać. Na pewno nie o R1250GS i R1250RT, które premierę miały podczas Intermotu. Niemal na pewno zobaczymy zatem nowe S1000RR z 207-konnym silnikiem. Kartka z katalogu, zawierająca dane techniczne motocykla wraz ze zdjęciem pojawiła się kilka dni temu w sieci.

Spodziewamy się też S850XR - mniejszej wersji S1000XR, które wypełniło w ofercie producenta niszę sportowego adventure. Mniejsza wersja otworzy ten subsegment dla mniej wymagających i zamożnych klientów. Być może pojawi się także F850GS Adventure, który od dość dawna jest zapowiadany i testowany.

Spodziewana jest także premiera G310RR - sportowej odmiany G310R - najmniejszego z motocykli BMW. Mały ścigacz uzupełniłby gamę trzysetek, tworzoną przez G310R i G310GS. Ta premiera jednak nie jest pewna, bo nawet wśród managementu BMW pojawiają się głosy, że sportowa wersja nie jest przewidziana na europejski rynek.

Z dokumentów złożonych przez BMW do CARB (Kalifornijska Rada Zasobów Powietrznych) wynika, że w ofercie wkrótce pojawią się R1250GS Adventure, R1250R, R1250RS. Czy zobaczymy je w Mediolanie? Dowiemy się już za tydzień.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr