tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 BMW F850GS Adventure. Wycieko pierwsze zdjcie redniej wyprawwki
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

BMW F850GS Adventure. Wycieko pierwsze zdjcie redniej wyprawwki

Autor: Raff 2018.08.22, 15:13 Drukuj

Wyciekło pierwsze zdjęcie nowego BMW F850GS Adventure. Mimo niskiej jakości można wyraźnie dostrzec kilka detali, które tworzą charakterystyczny styl wyprawowej wersji F850GS.

O tym, że wersja wyprawowa nowego F850GS powstanie, wiadomo od dawna - pisaliśmy o tym motocyklu już wielokrotnie, BMW też specjalnie nie robiło z tego tajemnicy. Każdy ciekaw był tylko w którą stronę pójdzie stylizacja wersji Adventure.

NAS Analytics TAG

Pewne światło na tę sprawę rzuca załączone do dokumentacji patentowej czarno-białe zdjęcie, które opublikował brytyjski portal visordown.com. Mimo kiepskiej jakości, wyraźnie widać kierunek, w którym podążyli designerzy, projektując tę wersję.

Kształt powiększonego zbiornika paliwa 24 litry zamiast 16 i głębiej niż w standardowym F850GS profilowane boczne owiewki, nawiązują do stylistyki poprzednika - F800GS. Nieco zmieniony jest także kształt przedniej części - dziób wydaje się masywniejszy i szerszy, a deflektory bardziej rozbudowane niż w standardowej wersji.

W oczy rzucają się też powiększony stelaż bagażowy w tylnej części oraz solidne gmole chroniące silnik. Pod względem technicznym Adventure będzie dzielić konstrukcję ze standardowym modelem, choć, ze względu na powiększenie kilku elementów, należy spodziewać się, że wersja wyprawowa będzie nieco cięższa.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia

BMW%20F850GS%20Adventure%20watermark

Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr