tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 BMW S850XR gotowe! Sportowe adventure w mniejszej wersji na szpiegowskich zdjęciach
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

BMW S850XR gotowe! Sportowe adventure w mniejszej wersji na szpiegowskich zdjęciach

Autor: Raff 2018.10.29, 14:17 6 Drukuj

A więc jednak! BMW przygotowało mniejszą wersję modelu S1000XR. Zdjęcia szpiegowskie ujawniają niemal gotową wersję produkcyjną, którą zobaczymy zapewne na tegorocznych targach EICMA.

O tej wersji mówiło się już od dawna, konkretnie od prezentacji konceptu 9cento. Mniejsza i tańsza wersja S1000XR, opisywanego często jako "sportowe adventure" byłaby piękną niespodzianką dla tych, którzy marzą o większym modelu, ale nie mogą sobie na niego pozwolić, bądź moc, jaką oferuje, jest dla nich za wysoka.

NAS Analytics TAG

BMW nie lubi pozostawiać niewykorzystanych okazji do zarobku, dlatego S850XR jest już w drodze. W ramie pracuje silnik, znany z tegorocznej premiery - F850GS, który testowaliśmy. Motocykl będzie miał zatem 95 KM i Nm momentu obrotowego. Otrzyma także kolorowy wyświetlacz TFT, regulowaną szybę i radialne zaciski hamulcowe.

F850XR, oprócz parametrów technicznych, różnić się będzie od większego brata kształtem przedniej owiewki, przypominającej skrzydło. Na szpiegowskich zdjęciach, opublikowanych przez portal morebikes.co.uk motocykle wyposażone są w komplet kufrów, co sugeruje, że w ofercie pojawi się również wersja GT.

Zarówno S850XR, jak i S1000XR zobaczymy zapewne na początku listopada w Mediolanie. Będziemy tam!

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjęcia

BMW-F850-XR-001-WEB

BMW-F850-XR-002-WEB

Komentarze 3
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę