tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Nowe BMW S1000XR potwierdzone?
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Nowe BMW S1000XR potwierdzone?

Autor: Wojtek Grzesiak 2019.10.21, 09:42 Drukuj

Nowe BMW S1000XR może zostać zaprezentowane podczas targów EICMA. Wskazuje na to zgłoszenie do California Air Resources Board.

W bazie zgłoszeń California Air Resources Board - czyli kalifornijskiej agencji zajmującej się kontrolowaniem pojazdów pod kątem emisji spalin - pojawiło się zgłoszenie dotyczące nowego BMW S1000XR.

NAS Analytics TAG

Z dokumentu wynika, że motocykl będzie miał silnik o pojemności 999 cm3, który będzie emitował mniej dwutlenku węgla niż jego poprzednik. Osobne zgłoszenie dla modelu XR pozwala sądzić, że silnik może różnić się od tego z S1000RR i S1000R znacznie bardziej niż miało to miejsce dotychczas.

Czy S1000XR będzie zupełnie nowym motocyklem? To możliwe. Silnik ShiftCam posiada zupełnie inne punkty mocowania, co wymusi zmiany w konstrukcji ramy. Być może pójdą za tym również zmiany w zawieszeniu, wyglądzie i ergonomii. W modelu S1000RR bawarski producent odszedł od asymetrycznych świateł. Czy podobny los spotka model S1000XR? Odpowiedź na to pytanie możemy poznać już wkrótce.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr