tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Nowe BMW S1000XR potwierdzone? NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Nowe BMW S1000XR potwierdzone?

Autor: Wojtek Grzesiak 2019.10.21, 09:42 Drukuj

Nowe BMW S1000XR może zostać zaprezentowane podczas targów EICMA. Wskazuje na to zgłoszenie do California Air Resources Board.

W bazie zgłoszeń California Air Resources Board - czyli kalifornijskiej agencji zajmującej się kontrolowaniem pojazdów pod kątem emisji spalin - pojawiło się zgłoszenie dotyczące nowego BMW S1000XR.

NAS Analytics TAG

Z dokumentu wynika, że motocykl będzie miał silnik o pojemności 999 cm3, który będzie emitował mniej dwutlenku węgla niż jego poprzednik. Osobne zgłoszenie dla modelu XR pozwala sądzić, że silnik może różnić się od tego z S1000RR i S1000R znacznie bardziej niż miało to miejsce dotychczas.

Czy S1000XR będzie zupełnie nowym motocyklem? To możliwe. Silnik ShiftCam posiada zupełnie inne punkty mocowania, co wymusi zmiany w konstrukcji ramy. Być może pójdą za tym również zmiany w zawieszeniu, wyglądzie i ergonomii. W modelu S1000RR bawarski producent odszedł od asymetrycznych świateł. Czy podobny los spotka model S1000XR? Odpowiedź na to pytanie możemy poznać już wkrótce.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę