tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 BMW G 310 GS [test video]

BMW G 310 GS [test video]

Autor: Barry 2018.10.27, 08:36 Drukuj

Rodzina GS doczekała się nowego dziecka… BMW G 310 GS to najmniejszy GS w historii. Razem z wersją G 310 R są obecnie najtańszymi modelami w całej ofercie BMW. Sprawdziliśmy, jak G 310 GS jeździ i w jakim środowisku najlepiej się odnajduje.

Dla tradycjonalistów, którzy wolą poczytać, mamy obszerny test BMW G 310 GS w postaci tekstowej. Dla gustujących w prezentacjach filmowych przygotowaliśmy poniższy test video, z odrobiną sierpniowego słońca, w sam raz na ten pochmurny, październikowy weekend…

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę