tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Nowe BMW G 310 GS - pierwsze wraenia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Nowe BMW G 310 GS - pierwsze wraenia

Autor: Barry 2017.09.22, 16:27 Drukuj

BMW atakuje nowy segment motocykli. Duże GS-y doczekały się wreszcie potomstwa, czy raczej młodszego rodzeństwa... Po wprowadzeniu do oferty na początku roku lekkiego nakeda, czyli G 310 R, przyszedł czas na G 310 GS.

Nowy G 310 GS ma tę samą ramę, silnik, skrzynię biegów i hamulce, co znany nam już G 310 R. Różni się od niego zawieszeniem (wyraźnie większy skok i miękkie zestrojenie), pozycją za kierownicą i oczywiście wyglądem. Mamy tu zatem jednocylindrową jednostkę chłodzoną cieczą o pojemności 313 ccm, mocy 34 KM i maksymalnym momencie obrotowym na poziomie 28 Nm.

NAS Analytics TAG

BMW G 310 GS to lekki, uniwersalny motocykl stworzony z myślą o jeździe po różnego typu drogach, dlatego testujemy go zarówno na asfalcie, jak i poza nim…

Jak podkreślają Niemcy, G 310 GS został stworzony z myślą o bardzo zróżnicowanych rynkach na całym świecie - producent liczy na dużą popularność nowego modelu m.in. w takich krajach jak Brazylia, czy Chiny. Twórcy zapewniają, że pomimo niewysokiej ceny, to wciąż prawdziwy, pełnoprawny członek rodziny GS, tyle że mniejszy i wyraźnie lżejszy.

BMW G 310 GS będzie produkowany w Indiach. Cena w Polsce - poniżej 25 tys. zł.

Moje pierwsze wrażenia z jazdy możecie obejrzeć poniżej (transmitowałem na żywo na facebooku).

Uwaga: powyższa transmisja była przygotowywana na gorąco i pomieszałem cenę z modelem G 310 R, który kosztuje poniżej 20 tys. zł. Model G 310 GS będzie kosztować poniżej 25 tys. zł.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr