tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Nowe BMW G 310 GS - pierwsze wrażenia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Nowe BMW G 310 GS - pierwsze wrażenia

Autor: Barry 2017.09.22, 16:27 Drukuj

BMW atakuje nowy segment motocykli. Duże GS-y doczekały się wreszcie potomstwa, czy raczej młodszego rodzeństwa... Po wprowadzeniu do oferty na początku roku lekkiego nakeda, czyli G 310 R, przyszedł czas na G 310 GS.

Nowy G 310 GS ma tę samą ramę, silnik, skrzynię biegów i hamulce, co znany nam już G 310 R. Różni się od niego zawieszeniem (wyraźnie większy skok i miękkie zestrojenie), pozycją za kierownicą i oczywiście wyglądem. Mamy tu zatem jednocylindrową jednostkę chłodzoną cieczą o pojemności 313 ccm, mocy 34 KM i maksymalnym momencie obrotowym na poziomie 28 Nm.

NAS Analytics TAG

BMW G 310 GS to lekki, uniwersalny motocykl stworzony z myślą o jeździe po różnego typu drogach, dlatego testujemy go zarówno na asfalcie, jak i poza nim…

Jak podkreślają Niemcy, G 310 GS został stworzony z myślą o bardzo zróżnicowanych rynkach na całym świecie - producent liczy na dużą popularność nowego modelu m.in. w takich krajach jak Brazylia, czy Chiny. Twórcy zapewniają, że pomimo niewysokiej ceny, to wciąż prawdziwy, pełnoprawny członek rodziny GS, tyle że mniejszy i wyraźnie lżejszy.

BMW G 310 GS będzie produkowany w Indiach. Cena w Polsce - poniżej 25 tys. zł.

Moje pierwsze wrażenia z jazdy możecie obejrzeć poniżej (transmitowałem na żywo na facebooku).

Uwaga: powyższa transmisja była przygotowywana na gorąco i pomieszałem cenę z modelem G 310 R, który kosztuje poniżej 20 tys. zł. Model G 310 GS będzie kosztować poniżej 25 tys. zł.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę