tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Polska premiera BMW HP4 Race za nami!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Polska premiera BMW HP4 Race za nami!

Autor: Micha Brzozowski 2017.09.24, 17:59 Drukuj

BMW HP4 Race, to motocykl, który wyznacza nowe trendy w budowie wyścigowych motocykli. W sobotni wieczór, w restauracji Whiskey in the Jar, znajdującej się na terenie łódzkiej Manufaktury, miała miejsce jego oficjalna, polska premiera zorganizowana przez Salon Liberty Motors. Byliśmy tam!

W historii motoryzacji wiele było modeli motocykli, które można określić jako przełomowe. Taką konstrukcją jest na pewno BMW HP4 Race. Motocykl, który gotowy do jazdy waży 171 kg przy mocy silnika 215 KM. To tylko o 2-4 kg więcej od motocykli MotoGP i 3 KM mniej od bolidów ścigających się w WSBK. W pełni karbonowa rama, karbonowe koła, oraz mnóstwo elementów, które zobaczyć można w TV podczas wyścigów WSBK czy MotoGP.

NAS Analytics TAG

Motocykl ten będzie można obejrzeć w najbliższym czasie u waszych dealerów BMW, gdyż rusza w tournée po Polsce. Pierwszym salonem, w którym się znalazł, który też zorganizował jego oficjalną premierę - to łódzki Liberty Motors mieszczący się przy ul. Dąbrowskiego 207/225. Zanim jednak odwiedzicie ten, czy inny goszczący aktualnie HP4 Race, salon spod znaku biało-niebieskiego śmigła, dowiedzcie się garść szczegółów technicznych o tej niesamowitej konstrukcji. Obejrzyjcie prezentację tego motocykla w relacji na żywo z jego polskiej premiery:

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr