tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 wito czterech cylindrw - Dni BMW RR 16-17 maja 2018
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

wito czterech cylindrw - Dni BMW RR 16-17 maja 2018

Autor: Konrad Bartnik 2018.05.05, 20:09 Drukuj

BMW Motorrad Polska przygotowało otwartą imprezę szkoleniowo-integracyjną Dni BMW RR na Torze Poznań. W dniach 16-17 maja właściciele motocykli wszystkich marek będą mieli okazję szlifować technikę jazdy pod fachowym okiem instruktorów oraz sprawdzić na torze modele BMW z serii S.

Motocykle BMW serii S to rodzina czterocylindrowych maszyn o wybitnie sportowym zacięciu. W czasie imprezy Dni BMW RR będzie okazja, by sprawdzić, który z nich najbardziej odpowiada naszym potrzebom i stylowi jazdy. Legendarny sportowy S1000RR, wygodny turystyk S1000XR, czy ostry naked S1000R? Przetestuj je na Torze Poznań w towarzystwie wykwalifikowanego przewodnika!

NAS Analytics TAG

W czasie Dni BMW RR będzie również stworzona specjalna grupa, w której będzie można pojeździć po torze własnym motocyklem. Właściciele sportów, sportowych turystyków i nakedów poznają ich możliwości w bezpiecznych warunkach zamkniętego obiektu.

Czeka również na was moc dodatkowych atrakcji przygotowanych przez organizatora. Widzimy się tam w dniach 16-17 maja. Nie może was zabraknąć!

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr