tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Dni BMW Motorrad w Mrgowie ju 25 maja. Testuj motocykle BMW i poznawaj niezwykych ludzi!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Dni BMW Motorrad w Mrgowie ju 25 maja. Testuj motocykle BMW i poznawaj niezwykych ludzi!

Autor: Informacja prasowa 2018.05.21, 14:18 Drukuj

Dni BMW RR na Torze Poznań już za nami, ale wielkimi krokami zbliża się kolejne święto miłośników BMW - Dni BMW Motorrad w Mrągowie.

16 i 17 maja Tor Poznań należał do potężnych maszyn BMW serii RR. Na poznańskich winklach pojawiły się sportowy S1000RR, sportowo-turystyczny S1000XR i ostry jak brzytwa naked S1000R? Uczestnicy tej emocjonującej imprezy mogli na własnej skórze przekonać się dlaczego sportowe maszyny BMW nie mają sobie równych. Na zakończenie wszyscy z ogromnymi uśmiechami i szczęściem wypisanym na twarzach robili sobie pamiątkowe zdjęcia z Dni BMW RR.

NAS Analytics TAG

To jednak nie koniec spotkań z kultowymi motocyklami BMW. Już 25 maja rozpoczną się Dni BMW Motorrad w Mrągowie. Jeśli jesteś częścią wielkiej społeczności BMW, chcesz dzielić się swoimi doświadczeniami i pasją z innymi fanami, nie może cię tam zabraknąć. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 25 - 27 maja w hotelu Mercury w Mrągowie.

Będzie zatem okazja pojeździć motocyklami BMW po wspaniałych mazurskich trasach, posłuchać dobrej muzyki i spotkać niezwykłych ludzi. Już dziś zapisz się na Dni BMW Motorrad.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr