tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Premierowe modele BMW - plotki, fotki, przypuszczenia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Premierowe modele BMW - plotki, fotki, przypuszczenia

Autor: Konrad Bartnik 2017.10.24, 12:33 Drukuj

Nadchodzące targi EICMA to tradycyjnie szerokie pole do spekulacji na temat premierowych modeli. Spójrzmy, co na podstawie przecieków i innych informacji z sieci, możemy powiedzieć o nowych motocyklach od BMW Motorrad.

W ostatnim okresie mamy prawdziwy wysyp zdjęć "szpiegowskich", rysunków patentowych i innych nieoficjalnych informacji na temat motocykli, które niedługo zadebiutują na rynku. W przypadku BMW mamy przypuszczenia graniczące z pewnością, że na najbliższych targach w Mediolanie zobaczymy cztery nowe modele.

NAS Analytics TAG

F 900 GS

Niemiecki młot na Hondę Africa Twin, coś w sam raz dla motocyklistów poszukujących dużego podróżnego enduro, dla których R 1200 GS jest jednak grubą przesadą. Następca obecnego F 800 GS będzie miał większy silnik - prawdopodobnie w okolicy litra pojemności i 100 KM mocy, który zachowa jednak zwartą budowę rzędowej dwójki. Wzmocnione podwozie oraz tylna część motocykla pozwolą na bezstresowe zapakowanie dobytku.

F 750 GS

Kolejna nowość w serii F, tym razem następca mniejszego F 700 GS. Prawdopodobnie oba nowe motocykle (750 i 900), tak jak dotychczas 700 i 800, będą miały ten sam silnik, w modelu 750 będzie on miał odpowiednio obniżone parametry. Mniejszy z braci otrzyma również mniej wyrafinowane zawieszenie i zwykłe, odlewane obręcze kół. Siodło będzie bardziej płasko wyprofilowane, aby ułatwić niższym użytkownikom kontakt stóp z podłożem.

Skuter C400

Nazwa C400 to nasz osobisty domysł, ponieważ nowy owoc współpracy z Kymco nie został jeszcze oficjalnie przedstawiony. Faktem jest natomiast, że BMW celuje tym razem w średnią klasę pojemnościową skuterów premium. Atutami nowej czterysetki mają być mocna aluminiowa rama, koła o średnicy 14 cali i agresywna, lecz elegancka stylizacja.

K 1600 LT

Rozwojowa wersja ciepło przyjętego baggera K 1600 B, z dodanym górnym kufrem i oparciem dla pasażera. Będzie to maszyna bardziej elegancka niż czysto turystyczny GTL, zachowa wydłużone kufry z lampami LED, większa owiewkę, oraz tłumiki znane z baggera. Napędzana będzie oczywiście słynną rzędową szóstką o pojemności 1600 cm3 i mocy 160 KM.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr