tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 BMW GS Challenge 2017 - tutaj chce by caa Europa
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

BMW GS Challenge 2017 - tutaj chce by caa Europa

Autor: Alonzo 2017.09.10, 01:36 3 Drukuj

Ekstremalne zmagania z dziką przyrodą, własnymi granicami i innymi drużynami. Trzy kategorie tras, od turystycznej po ekstremalne enduro z roadbookiem na kierownicy. Niesamowite krajobrazy i plenery rodem z powieści science fiction. Do tego dziesiątki kilometrów tras, biegnących przez malownicze tereny Polski i Czech, lasy, góry, doliny, strumienie, mokradła, polne drogi i błota. Trzysta osób, które w tym roku zjechały na BMW GS Challenge do Osady Snieżka w Łomnicy, dostało to, czego pragnie każdy motocyklista enduro turystyczny. Przekonaj się na własne oczy:

NAS Analytics TAG

Fani BMW mają skłonność do wybierania miejsc, które są wyjątkowe, oferujące najwyższy komfort wypoczynku i posiadające unikalną atmosferę. Jeżeli chcesz spróbować czegoś naprawdę dobrego, wybierasz właśnie te miejsca.

Wokół marki BMW stworzyła się wyjątkowa społeczność. Można rozwodzić się na temat niemieckiej inżynierii, solidności, na temat zaawansowania technicznego produkowanych przez Niemców pojazdów. Z pewnością są to czynniki równie ważne, jak wysoki standard hoteli, w których spotykają się fani marki BMW, niezwykłe okolice, które wybierają jako arenę swoich podróży i rywalizacji. Co jednak słyszymy, jeżeli zapytamy uczestników imprez BMW o to, dlaczego wybrali motocykl właśnie tej marki? Otóż w odpowiedzi najczęściej słyszymy, że powodem są ich znajomi, którzy również jeżdżą na BMW oraz chęć bycia częścią rodziny BMW. To największy kapitał tej marki w Polsce, a dobrze wykorzystany, pozwala organizować takie imprezy, jak BMW GS Challenge 2017. Niebanalne pod każdym względem. Oferujące możliwość niezwykłej jazdy przybywającym na nie motocyklistom. Zapewniające najwyższy poziom wypoczynku ich rodzinom, które często również podzielają pasję do motocykli i żywią sympatię do rodziny BMW. Dające możliwość poznania wyjątkowych ludzi, szansę, na budowanie wartościowych i trwałych przyjaźni. Zobaczcie, co działo się na BMW GS Challenge 2017 w naszej zapowiedzi video powyżej. Pełna relacja video ukarze się na naszym kanale www.scigacz.pl/YT już w poniedziałek.

Zobacz też nasze relacje z dwóch poprzednich imprez BMW w tym roku:

Spotkanie BMW Klub Motocyle Polska - Dolina Charlotty:

 

Dni BMW Mottorrad Polska - Mrzeżyno:

 

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 3
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr