tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 GS Challenge 2017 - Łomnica - 8-10 września
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

GS Challenge 2017 - Łomnica - 8-10 września

Autor: Barry 2017.09.04, 15:24 Drukuj

Już w najbliższy weekend wyjątkowa, przygodowo-turystyczna impreza wszystkich miłośników motocykli spod znaku BMW. Baza IX edycji GS Challenge znajduje się w Łomnicy, w Osadzie Śnieżka.

Na miejscu czeka baza noclegowa o wysokim standardzie, malownicza okolica i przygotowane trzy trasy do wyboru: turystyczna, adventure i challenge. Wszyscy członkowie BMW Klub Motocykle Polska mogą liczyć na specjalny rabat w wysokości 10 procent.

Organizatorem GS Challenge jest BMW Motorrad Polska. Jeśli chcecie zobaczyć, jak bawią się fani BMW na swoich imprezach, koniecznie zobaczcie poniżej naszą relację video z Doliny Charlotty.

Rejestracja na imprezę oraz wszelkie szczegóły dotyczące GS Challenge: www.gstrophy.pl.

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę