tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 GS Challenge 2017 - omnica - 8-10 wrzenia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

GS Challenge 2017 - omnica - 8-10 wrzenia

Autor: Barry 2017.09.04, 15:24 Drukuj

Już w najbliższy weekend wyjątkowa, przygodowo-turystyczna impreza wszystkich miłośników motocykli spod znaku BMW. Baza IX edycji GS Challenge znajduje się w Łomnicy, w Osadzie Śnieżka.

Na miejscu czeka baza noclegowa o wysokim standardzie, malownicza okolica i przygotowane trzy trasy do wyboru: turystyczna, adventure i challenge. Wszyscy członkowie BMW Klub Motocykle Polska mogą liczyć na specjalny rabat w wysokości 10 procent.

NAS Analytics TAG

Organizatorem GS Challenge jest BMW Motorrad Polska. Jeśli chcecie zobaczyć, jak bawią się fani BMW na swoich imprezach, koniecznie zobaczcie poniżej naszą relację video z Doliny Charlotty.

Rejestracja na imprezę oraz wszelkie szczegóły dotyczące GS Challenge: www.gstrophy.pl.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr