tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 BMW R 1200 GS będzie mieć kolorowy wyświetlacz TFT Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

BMW R 1200 GS będzie mieć kolorowy wyświetlacz TFT

Autor: Piotr Barry Baryła 2017.07.08, 11:37 3 Drukuj

Biorąc pod uwagę specyficzne podejście inżynierów z BMW do budowania motocykli, efektowny kolorowy wyświetlacz TFT w nowych R 1200 GS wydaje się, delikatnie mówiąc, zaskakującym rozwiązaniem.

Niemcy zaprezentowali nowy, spektakularnie wyglądający wyświetlacz, podczas konferencji prasowej na wielkiej imprezie BMW Motorrad Days w Garmisch-Partenkirchen, gdzie jesteśmy przez cały weekend.

~~~~~------~~~~~

Jak podkreślono podczas prezentacji, nie chodzi tu tylko o estetyczny, przyjemny dla oka wygląd wyświetlacza, ale też o nową funkcjonalność. Rozwiązanie ma pozwolić na łączenie motocykla ze smartfonem i w zestawie z systemem komunikacji zainstalowanym w kasku motocyklisty, dawać możliwość swobodnego korzystania z takich funkcji, jak np. odbieranie połączeń, wybieranie numerów, czy słuchanie muzyki z podłączonego urządzenia. Obsługa będzie się odbywać za pośrednictwem prostego zestawu przycisków na kierownicy tak, aby zbytnio nie absorbować uwagi kierowcy.

Pakiet z kolorowym wyświetlaczem będzie dostępny do modeli BMW R 1200 GS i R 1200 GS Adventure jeszcze w tym roku. Na pytanie, czy wyświetlacz TFT pojawi się również w innych modelach z oferty BMW Niemcy odpowiedzieli, że taki krok w niedalekiej przyszłości wydaje się dość naturalny, lecz o szczegółach nie chcieli jeszcze rozmawiać.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 3
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę