tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Autonomiczny BMW R1200GS. Dojedzie wszędzie, nawet bez ciebie [FILM] NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Autonomiczny BMW R1200GS. Dojedzie wszędzie, nawet bez ciebie [FILM]

Autor: Raff 2018.09.10, 09:10 5 Drukuj

Genialny wynalazek od BMW - motocykl autonomiczny, który pojedzie za nas wszędzie tam, gdzie wypada być, ale akurat nie mamy ochoty.

Pojazdy autonomiczne to przyszłość - już niedługo pozwolą nam zająć się przyjemniejszymi rzeczami niż kierowanie, na przykład przeglądaniem Facebooka, czytaniem blogów modowych czy oglądaniem śmiesznych kotów.

NAS Analytics TAG

BMW pracuje nad autonomicznym R1200GS, który będzie mógł pojechać sam wszędzie tam, gdzie nie bardzo mamy ochotę być, choć w zasadzie powinniśmy. Już wkrótce na wszelkie zloty, spotkania pod mosteczkiem czy inne nudne imprezy będziesz mógł wysłać swój motocykl, sam oddając się intelektualnej uczcie z kolejnym sezonem "Na Wspólnej".

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 2
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę