tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 BMW R 1200 GS Rambler od Touratech - po prostu piękny

BMW R 1200 GS Rambler od Touratech - po prostu piękny

Autor: M.B. 2017.01.14, 09:33 Drukuj

Jeżeli firma Touratech miałaby robić od podstaw motocykle, najprawdopodobniej wyglądałyby tak jak to BMW R 1200 GS. Zobaczcie koniecznie ten niesamowity projekt o wdzięcznej nazwie Rambler, czyli po naszemu Wędrowiec.

Touratech to niemiecka firma produkująca akcesoria uprzyjemniające każdą wyprawę motocyklową. W swojej ofercie firma posiada gadżety zarówno do motocykli drogowych jak i turystycznych enduro, ale jej produkty kojarzą się przede wszystkim z tym ostatnim segmentem motocykli. Trudno więc się dziwić, że projektanci i inżynierowie Touratecha mają duże pojęcie o budowie motocykli wyprawowo - terenowych i wiedzą jak one powinny wyglądać i jeździć. Jestem absolutnym fanem tego projektu Ramblera, czyli motocykla zbudowanego na podstawie BMW R 1200 GS. A wy?

Więcej o tym projekcie na jego stronie.

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę