tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 BMW R 1200 GS Rambler od Touratech - po prostu piękny
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

BMW R 1200 GS Rambler od Touratech - po prostu piękny

Autor: M.B. 2017.01.14, 09:33 Drukuj

Jeżeli firma Touratech miałaby robić od podstaw motocykle, najprawdopodobniej wyglądałyby tak jak to BMW R 1200 GS. Zobaczcie koniecznie ten niesamowity projekt o wdzięcznej nazwie Rambler, czyli po naszemu Wędrowiec.

Touratech to niemiecka firma produkująca akcesoria uprzyjemniające każdą wyprawę motocyklową. W swojej ofercie firma posiada gadżety zarówno do motocykli drogowych jak i turystycznych enduro, ale jej produkty kojarzą się przede wszystkim z tym ostatnim segmentem motocykli. Trudno więc się dziwić, że projektanci i inżynierowie Touratecha mają duże pojęcie o budowie motocykli wyprawowo - terenowych i wiedzą jak one powinny wyglądać i jeździć. Jestem absolutnym fanem tego projektu Ramblera, czyli motocykla zbudowanego na podstawie BMW R 1200 GS. A wy?

NAS Analytics TAG

Więcej o tym projekcie na jego stronie.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę