tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Touratech wraca na prostą i zapowiada nowe inwestycje Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Touratech wraca na prostą i zapowiada nowe inwestycje

Autor: Informacja prasowa 2017.12.18, 09:50 3 Drukuj

Firma Touratech wraca do gry. Po bardzo ciężkim okresie, w którym ogłosiła niewypłacalność, udało jej się wejść na właściwe tory. Na ostatnich targach EICMA zaprezentowana została nowa kolekcja jej produktów.

Touratech, niemiecki gigant w segmencie turystycznych akcesoriów motocyklowych, miał w ostatnich miesiącach bardzo poważne problemy finansowe, które postawiły go na krawędzi bankructwa. Dzięki sprawnym działaniom zarządu, połączonym z poszukiwaniami nowego inwestora, udało się postawić firmę na nogi, nie zwalniając przy tym ani jednego pracownika.

NAS Analytics TAG

Procedura upadłościowa w niemieckim sądzie formalnie trwa nadal, udało się jednak znaleźć partnerów biznesowych, chętnych do zainwestowania w rozwój Touratecha. Co ważniejsze, udało się również utrzymać zaufanie klientów, którzy wciąż składają nowe zamówienia. Dużym sukcesem firmy jest również podpisany właśnie trzyletni kontrakt z jedną z największych zachodnich sieci sklepów motocyklowych, opiewający na siedem milionów euro.

Również w Polsce Touratech odnotowuje trend wzrostowy. W dniu 16 grudnia została otwarta nowa siedziba polskiego oddziału firmy, która mieści się w Bielsku-Białej, na ulicy Warszawskiej 56. Zmiany zaszły także w strukturach Touratech Polska. Na czele dystrybucji w naszym kraju stoi wieloletni partner firmy w Polsce, p.Zbyszek Szatan, ale już nie sam. W rozwoju oferty Touratech Polska wspiera go nowy inwestor -  grupa Liberty Motors S.A. Współpraca między firmami przyczyni się do dalszego dynamicznego rozwoju oferty na rynku polskim i powstania jeszcze większego magazynu produktów tej znakomitej marki.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę