tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 BMW R1200GS 2017 - nowe wersje Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

BMW R1200GS 2017 - nowe wersje

Autor: Lovtza 2016.11.08, 14:43 Drukuj

Kultowy model R1200GS przeszedł lekką modernizację przed zbliżającym się sezonem 2017. Zmiany są generalnie rzecz biorąc mało widoczne. Zacznijmy od lekkiej zmiany stylistyki. Osobom nieobeznanym z tematem trudno będzie odróżnić nowy model od starego, ale wprawne oko wychwyci natychmiast nowe boczne panele, zmienione siodło, nową szybę oraz wiele innych detali.

Model podstawowy pozostaje w ofercie wraz z wersją Adventure. Obok nich pojawią się modele Rallye oraz Exclusive. Ten pierwszy przeznaczony jest do turystyki. Motocykl oferowany jest na szprychowych kołach, z opcją zamówienia na oponach terenowych. Ponadto dysponuje szerokim wachlarzem dodatków, takich jak osłonny chłodnic, płyta pod silnik, terenowe podnóżki, osłony ramy, zmienione siedzenie. Model Exclusive dedykowany jest dla miłośników jazdy po szosie. Motocykl nie ma specjalnego wyposażenia dodatkowego, ale dysponuje unikalnym malowaniem i najnowszym samopoziomującym się systemem Dynamic ESA.

NAS Analytics TAG

BMW R1200GS 2017

BMW R1200GS 2017 Nowe

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę