tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 KTM 1290 Super Duke R - Bestia 2.0
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

KTM 1290 Super Duke R - Bestia 2.0

Autor: Beavis 2016.11.09, 12:31 Drukuj

Super Duke przeszedł istotną modernizację. Najbardziej widoczny jest mocno zmienił się przód motocykla, który zyskał zestaw lamp LED. Do tego dołączona została agresywna i wyrazista stylizacja, która bez skrępowania pokazuje szczegóły budowy silnika kryjące się pod rurową ramą i ramą pomocniczą.

NAS Analytics TAG

Motocykl wyposażony jest w silnik o mocy 177KM, a co bardzo ciekawe waga motocykla… wzrosła o 6kg, choć trudno nam powiedzieć gdzie mogło jej przybyć. Zestaw wskaźników wyposażony jest w wyświetlacz TFT, opcjonalnie można doposażyć się w pakiet multimedialny My Ride. Dodatki poprawiające osiągi motocykla to in Motor Slip Regulation, quickshifter+, zmienne mapy pracy silnika, system anti-wheelie który oczywiście można wyłączyć, kontrola startu, kontrola trakcji i uślizgu tylnego koła. Maszyna wyposażona jest w znany układ stabilizacji pojazdu MSC oraz Bosch Cornering ABS z trybem Supermoto. Widelec WP ma średnicę 48mm, a tylny amortyzator wyposażono w mocniejszą o 10 niutonów sprężynę. Oba elementy zawieszenia są rzecz jasna w pełni regulowane.

Już niedługo podzielimy się z Wami wrażeniami z jazdy tą maszyną!

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr