tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Zy bliniak. KTM przygotowuje 1290 Super Duke RR - ekstremaln wersj modelu R
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Zy bliniak. KTM przygotowuje 1290 Super Duke RR - ekstremaln wersj modelu R

Autor: Raff 2020.11.02, 14:07 Drukuj

KTM 1290 SuperDuke R to dla ciebie za mało? Spokojnie, Pomarańczowi szykują ekstremalną, superlekką wersję tego potwora - SuperDuke RR.

Informacje na temat 1290 SuperDuke RR są na razie bardzo skąpe. Wiadomo że zły bliźniak ma być sporo lżejszy od swego łagodnego brata - aż 9 kg. Stanie się tak za sprawą licznych elementów, wykonanych z lekkich materiałów: dźwigni, podnóżków i innych elementów z aluminium oraz owiewek z włókna węglowego.

NAS Analytics TAG

Motocykl będzie także wyposażony w lekkie wydechy Akrapovica i kute aluminiowe koła. Według nieoficjalnych informacji KTM 1290 SuperDuke RR ma powstać w liczbie tylko 500 egzemplarzy. Cena nie została na razie ujawniona.

Więcej informacji o motocyklach KTM znajdziesz na stronie https://www.ktm.com/pl-pl.html

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr